Функціональні ортодонтичні пристрої

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
1470.00 грн.
 
(0)
1750.00 грн.
 
(0)
1470.00 грн.
 
(0)
1750.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Ортодонтичні пристрою функціонального призначення

Функціональні ортодонтичні пристрої - окремий вид конструкцій, що складаються з накушувальної площадки та похилої площині. Терапевтична дія таких апаратів заснована на створенні тиску на окремі зуби для поступового надання їм правильного положення в зубному ряду. У цьому розділі представлений широкий вибір ортодонтичних функціональних пристроїв різних модифікацій.

Знімні та незнімні функціональні ортодонтичні пристрої

Ортодонтичні пристрої функціонального призначення поділяються на знімні і незнімні конструкції. Групу знімних конструкцій представляють трейнер ортодонтичний, капа Биніна і накушувальна пластинка Катца. Такі ортодонтичні пристрої не закріплюються в ротовій порожнині та можуть вилучатись відповідно до складеного лікарем планом терапії. Незнімні конструкції представлені капой Шварца і апаратом Курляндського. Їх не можна витягати (або можна, але за умови гострої необхідності), і протягом всього періоду носіння потрібно планове коригування.

Незважаючи на деяку різницю в будові, обидва види конструкцій виконують низку функцій, спрямованих на корекцію зубного ряду при наявності вроджених або набутих аномалій:

  • усувають деформацію прикусу будь-якого типу;
  • вирівнюють положення зубів в ряду;
  • надають щелепі анатомічно правильної форми й положення.

Основна відмінність функціональних ортодонтичних пристроїв - вплив на зубний ряд під час скорочення жувальних м'язів. Такі пристрої не створюють тягу, а перерозподіляють і регулюють тиск на зуби в процесі жування.

Трейнери

Дещо відрізняються від основних функціональних ортодонтичних пристроїв трейнери. Їх застосовують для міофункціональної корекції та профілактики неправильного прикусу, які виникають на тлі шкідливих звичок у дітей:

  • лизання окремих зубів;
  • смоктання соски, пальців та інших предметів;
  • висовування і закусування язика.

Також трейнери допомагають позбутися хропіння, надмірного стиснення щелеп уві сні, бруксизму, неправильного положення язика та інших проблемних явищ, що роблять негативний вплив на прикус.

У цьому розділі ви можете купити трейнери для пацієнтів будь-якого віку і з будь-яким ступенем зміни зубного ряду та щелепи.

В асортименті м'які і жорсткі преортодонтичні й ортодонтичні трейнери з каркасом або без нього, з заслінками, козирками, намистинами та іншими елементами.

Усі види трейнерів, що представлені в асортименті інтернет-магазину «DLX», від відомого виробника «MRC» (Центр міофункціональних досліджень) Австралія.

Для того щоб купити необхідний розмір і вид трейнера, досить просто клікнути на кнопку «купити», розташовану біля кожного товару і заповнити необхідні графи, менеджер інтернет-магазину зв'яжеться з вами, допоможе оформити замовлення і відповість на Ваші запитання.