Позіционери

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Ортодонтичні позиціонери

Позиціонер - ортодонтичний інструмент, призначений для фіксації брекетів на суворо певній висоті від зубного краю. Інструмент виконаний з нержавіючої сталі, стійкий до корозії, добре переносить усі види стерилізації. Простий, надійний і зручний у експлуатації.

Види позиціонерів

Інструмент двосторонній. У нього 4 леза для вимірювання, які розраховані на різну висоту при установці брекета - від 3,5 до 5,0 мм при кроці в 0,5 мм.

Самі моделі розрізняються лише товщиною лез для вимірювання - 0,22 паза і 0,18 паза.

Крім того, є ще позиціонер-маркер, який використовується при непрямому методі установки брекетів.

Правила використання позиціонерів

Під час визначення висоти інструмент встановлюється опорною частиною на різальний край зубної одиниці (або бугор). Лезо для вимірювання входить в паз брекета точно перпендикулярно щодо зовнішньої поверхні зуба, інакше в точному визначенні параметрів буде помилка.

Для уточнення висоти при непрямому методі фіксації брекетів використовують позиціонер-маркер. У цьому випадку рівень висоти наносять на гіпсову модель, використовуючи графітний стрижень.

Виробник позиціонерів, представлених у каталозі «DLX»

У каталозі представлені позиціонери, вироблені американською компанією «ORJ» (ОЕРДЖІ). Вона займається розробкою і випуском стоматологічного інструментарію, зокрема для ортодонтії. Товарообіг фірми становить близько 800 000 одиниць продукції на рік. Інструменти бренду «ORJ» затребувані в 90 країнах світу. Його популярність пояснюється великим асортиментом, високою якістю і доступними цінами.

Вся продукція має сертифікати ISO 9001 (підтверджує відповідність умов виробництва міжнародним стандартам) і ISO 13485 (підтверджує якість вироблених компанією медичних товарів), а також сертифікати СЄ для європейського ринку та FDA для американського ринку.

Переваги співпраці з «DLX»

На нашому інтернет-майданчику можна купити позиціонери й інший ортодонтичний інструментарій. Придбання продукції з каталогу «DLX» має низку переваг.

  • Весь товар сертифікований, і Ви можете бути впевнені, що купуєте якісні інструменти, обладнання та витратні матеріали.
  • Широкий асортимент здатний задовольнити будь-які запити і потреби наших клієнтів.
  • Доступні ціни на всю продукцію від відомих виробників стоматологічного обладнання та інструментів. Регулярні акції та розпродажі. При реєстрації на сайті Ви отримуєте можливість додатково заощадити завдяки накопичувальній системі знижок.

Крім того, ми прагнемо зробити обслуговування покупців ідеальним. Оперативно реагуємо на всі зауваження та пропозиції, тому що ми працюємо для Вас. Оцініть рівень обслуговування та переваги співпраці з нами. Просто зареєструйтеся на сайті і станьте нашим клієнтом. Впевнені, що Ви залишитеся задоволені сервісом.