Кола шліфувальні

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Круги шліфувальні абразивні

Круги шліфувальні - універсальний абразивний стоматологічний інструмент, який дозволяє провести всі види попередньої обробки поверхні, зокрема полірування.

Матеріали виготовлення

Шліфувальні круги можуть бути виготовлені на вулканітовій і керамічній зв'язці. Як абразивні частинки використовуються електрокорунди різної зернистості.

Вулканітова зв'язка є органічною. Її виготовляють методом вулканізації на основі каучуку і смол з додаванням сірки та допоміжних інгредієнтів. Завдяки пружності й гнучкості вихідного матеріалу виходять еластичні та зносостійкі шліфувальні круги, основні плюси яких - чистота обробки, невелика сила різання й мала кількість теплоти, що виділяється при роботі. Тому їх використовують не тільки для шліфування, але й для полірування деталей, навіть мостоподібних конструкцій з нержавіючої сталі та бюгельних протезів з кобальт-хромових сплавів, а також штамповано-паяних коронок.

Керамічна зв'язка є неорганічної. Вона складається з найдрібніших частинок, таких як вогнетривка глина, тальк, польовий шпат, кварц. Для поліпшення пластичності в неї додають клейкі речовини, наприклад, декстрин або рідке скло. Її основні переваги - вогне- та водотривкість, а також стійкість до хімічного впливу. Єдиний мінус - крихкість. Шліфувальні круги на керамічній основі використовують для обробки натуральних зубів, а також протезів зі сталі, кобальт-хромового сплаву і пластмаси.

Виробники шліфувальних кругів

«Polystar» - українська компанія, заснована в 2005 році. За п'ятнадцять років існування вона встигла зайняти стійкі позиції на ринку стоматологічного обладнання та витратних матеріалів. Фірма має свої виробничі об'єкти. У рік вона випускає понад 600 тисяч одиниць продукції, яка представлена не тільки на внутрішньому ринку країни, а й виробляється на експорт в більш ніж 60 країн, зокрема для продажу в Італії, Іспанії, Німеччини та Франції. Завдяки високій якості та доступній ціні товари компанії склали гідну конкуренцію багатьом відомим брендам.

Шліфувальні круги від компанії «DLX»

На сайті компанії «DLX», яка є офіційним дистриб'ютором багатьох виробників стоматологічного обладнання та витратних матеріалів, можна купити шліфувальні диски різного діаметру, товщини й ступеня абразивності.

Пам'ятайте: як зареєстрований користувач Ви отримуєте накопичувальну систему знижок. Одноразово при замовленні на суму понад 2000 гривень доставка товару здійснюється за кошт компанії.