Хірургічні матеріали

 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
72.60 грн.
 
(0)
1660.90 грн.
 
(0)
57.00 грн.
 
(0)
114.00 грн.
 
(0)
150.00 грн.
 
(0)
60.00 грн.
 
(0)
2500.00 грн.
 
(0)
4000.00 грн.
 
(0)
590.00 грн.
 
(0)
57.00 грн.
 
(0)
60.00 грн.
 
(0)
451.00 грн.
 
(0)
1400.60 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Хірургічні стоматологічні матеріали

Хірургічні матеріали в стоматології - це комплекс матеріалів, що містить лікувальні, остеопластічні і препарати для аплікаційної анестезії (не ін'єкційної).

Усі матеріали, які відображаються на сайті інтернет-магазину «DLX», є в наявності і ціна на них актуальна.

Лікувальні матеріали

Лікувальні матеріали в хірургічній стоматології поділяються за призначенням їх застосування:

1. Гемостатичні (кровоспинні) - це препарати, основною діючою речовиною яких є алюмінію хлорид і сульфат заліза (ці речовини мають в'язку дію). Форма випуску таких препаратів може бути різною: рідина або гель. Прикладом гемостатичних рідин може бути: «Капрамін» («ВладМива»), «Ендо Жи №4», «Гемостаб» («OMEGA»); гелів – «Алюмогель» і «Алюмогель Форте» («ВладМива»), «Віскостат» («Ultradent»), «Алю Джен» гель («Jen Dental»); губки – «Альванес», «Альвостаз»; джгутики – «Альвостаз» (джгутики).

2. Вище наведені виробники випускають продукти з додаванням протимікробного, протизапального, ранозагоювального «агента», такого як: лінкоміцин, метронідазол, хлоргексидин і йодоформ.

3. Також до цієї групи товарів можна віднести і антисептичні ополіскувачі для порожнини рота, які застосовуються до і призначаються після оперативного втручання, вони в складі мають антисептик, протизапальний компонент, що в комплексі допоможуть запобігти появі післяопераційних ускладнень.

4. Не можна не сказати про матеріали, які виконують функцію дренажів у післяопераційному періоді - це Йодоформні бинти різних розмірів, призначені для профілактики післяопераційних ускладнень. Бинти просякнуті антисептиком - йодоформом.

Остеопластичні матеріали

Остеопластичні матеріали застосовуються як при стандартному оперативному втручанні з видаленням зуба, так і при пародонтологічній патології (підсипання кісткового матеріалу при пародонтозі) і при імплантуванні.

У каталозі наявних товарів інтернет-магазину представлений остеопластичний (кістковий матеріал) від виробника «ВладМива» м. Бєлгород – «Біопласт» і «Кліпдент».

  1.  «Біопласт» - це кістковий остеопластичний матеріал біологічного походження, високоочищений, його структура повністю нагадує морфологічну будову кісткової тканини человека. Легко впроваджується в процес утворення кістки за допомогою остеобластів і остеокластів. Форма випуску кісткового матеріалу «Біопласт-Дент» різноманітна: мембрана (розміром 15*15; 15*25; 25*25), блоки, конус, крихта, чіпси, гранули.
  2. «Кліпдент» - це кістковий матеріал синтетичного походження, що складається з очищеного В-трикальційфосфату. Це гранули 100/500 мкм і 500/1000 мкм. Повна резорбція матеріалу настає від 9 до 15 місяців, разом з регенерацією. Застосовують «Кліпдент» так само, як і «Біопласт» після процедури видалення зубів, після резекції верхівки кореня, для заповнення пустот після видалення кіст, в імплантології - для створення основи під імплант.

Форма випуску матеріалу різна, на вибір фахівця: мембрана, гранули, гель, Кліпдент гранули з співрозчинником.

Анестезувальні матеріали

Анестезувальні матеріали в хірургічній стоматології, представлені у вигляді аерозолів та гелів, діюча речовина яких має анестезувальну дію - лідокаїн.

 В асортименті товарів, що представлені в каталозі інтернет-магазину «DLX», ви знайдете:

  • «Десенсіл-спрей» («ВладМива») - спрей на основі Лідокаїну хлориду і допоміжних компонентів, що володіє знеболювальним ефектом, застосовується перед процедурою професійного чищення зубів від зубного каменю, для зменшення хворобливих відчуттів, перед проведенням ін'єкційної анестезії наноситься в проекції уколу, а також у дитячій хірургічній стоматології перед видаленням молочних зубів.
  • «Лідоксор-гель» («OMEGA») - також анестезувальний гель на основі лідокаїну, виробник ввів до складу смаковий наповнювач (апельсин, яблуко, лісова ягода), що мінімізує неприємні відчуття при нанесенні його на слизову оболонку порожнини рота. Найчастіше застосовується в практиці дитячих хірургів стоматологів, наноситься перед видаленням молочних зубів /
  • «Jen Relief» («Jen Dental») - аплікаційний гель на основі бензокаїну. В асортименті є гелі з різними смаками (ягода, персик, банан).

Купити лікувальні матеріали можна на сайті або, оформивши замовлення в телефонному режимі, уточнивши тільки форму оплати: на картку ПриватБанку (повна передоплата) або післяплатою при отриманні посилки у відділенні транспортної компанії «Нова Пошта». Якщо ваша клініка знаходиться в місті Харкові, ми доставимо товар у цей же день.