Хірургічні матеріали

 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Хірургічні стоматологічні матеріали

Хірургічні матеріали в стоматології - це комплекс матеріалів, що містить лікувальні, остеопластічні і препарати для аплікаційної анестезії (не ін'єкційної).

Усі матеріали, які відображаються на сайті інтернет-магазину «DLX», є в наявності і ціна на них актуальна.

Лікувальні матеріали

Лікувальні матеріали в хірургічній стоматології поділяються за призначенням їх застосування:

1. Гемостатичні (кровоспинні) - це препарати, основною діючою речовиною яких є алюмінію хлорид і сульфат заліза (ці речовини мають в'язку дію). Форма випуску таких препаратів може бути різною: рідина або гель. Прикладом гемостатичних рідин може бути: «Капрамін» («ВладМива»), «Ендо Жи №4», «Гемостаб» («OMEGA»); гелів – «Алюмогель» і «Алюмогель Форте» («ВладМива»), «Віскостат» («Ultradent»), «Алю Джен» гель («Jen Dental»); губки – «Альванес», «Альвостаз»; джгутики – «Альвостаз» (джгутики).

2. Вище наведені виробники випускають продукти з додаванням протимікробного, протизапального, ранозагоювального «агента», такого як: лінкоміцин, метронідазол, хлоргексидин і йодоформ.

3. Також до цієї групи товарів можна віднести і антисептичні ополіскувачі для порожнини рота, які застосовуються до і призначаються після оперативного втручання, вони в складі мають антисептик, протизапальний компонент, що в комплексі допоможуть запобігти появі післяопераційних ускладнень.

4. Не можна не сказати про матеріали, які виконують функцію дренажів у післяопераційному періоді - це Йодоформні бинти різних розмірів, призначені для профілактики післяопераційних ускладнень. Бинти просякнуті антисептиком - йодоформом.

Остеопластичні матеріали

Остеопластичні матеріали застосовуються як при стандартному оперативному втручанні з видаленням зуба, так і при пародонтологічній патології (підсипання кісткового матеріалу при пародонтозі) і при імплантуванні.

У каталозі наявних товарів інтернет-магазину представлений остеопластичний (кістковий матеріал) від виробника «ВладМива» м. Бєлгород – «Біопласт» і «Кліпдент».

  1.  «Біопласт» - це кістковий остеопластичний матеріал біологічного походження, високоочищений, його структура повністю нагадує морфологічну будову кісткової тканини человека. Легко впроваджується в процес утворення кістки за допомогою остеобластів і остеокластів. Форма випуску кісткового матеріалу «Біопласт-Дент» різноманітна: мембрана (розміром 15*15; 15*25; 25*25), блоки, конус, крихта, чіпси, гранули.
  2. «Кліпдент» - це кістковий матеріал синтетичного походження, що складається з очищеного В-трикальційфосфату. Це гранули 100/500 мкм і 500/1000 мкм. Повна резорбція матеріалу настає від 9 до 15 місяців, разом з регенерацією. Застосовують «Кліпдент» так само, як і «Біопласт» після процедури видалення зубів, після резекції верхівки кореня, для заповнення пустот після видалення кіст, в імплантології - для створення основи під імплант.

Форма випуску матеріалу різна, на вибір фахівця: мембрана, гранули, гель, Кліпдент гранули з співрозчинником.

Анестезувальні матеріали

Анестезувальні матеріали в хірургічній стоматології, представлені у вигляді аерозолів та гелів, діюча речовина яких має анестезувальну дію - лідокаїн.

 В асортименті товарів, що представлені в каталозі інтернет-магазину «DLX», ви знайдете:

  • «Десенсіл-спрей» («ВладМива») - спрей на основі Лідокаїну хлориду і допоміжних компонентів, що володіє знеболювальним ефектом, застосовується перед процедурою професійного чищення зубів від зубного каменю, для зменшення хворобливих відчуттів, перед проведенням ін'єкційної анестезії наноситься в проекції уколу, а також у дитячій хірургічній стоматології перед видаленням молочних зубів.
  • «Лідоксор-гель» («OMEGA») - також анестезувальний гель на основі лідокаїну, виробник ввів до складу смаковий наповнювач (апельсин, яблуко, лісова ягода), що мінімізує неприємні відчуття при нанесенні його на слизову оболонку порожнини рота. Найчастіше застосовується в практиці дитячих хірургів стоматологів, наноситься перед видаленням молочних зубів /
  • «Jen Relief» («Jen Dental») - аплікаційний гель на основі бензокаїну. В асортименті є гелі з різними смаками (ягода, персик, банан).

Купити лікувальні матеріали можна на сайті або, оформивши замовлення в телефонному режимі, уточнивши тільки форму оплати: на картку ПриватБанку (повна передоплата) або післяплатою при отриманні посилки у відділенні транспортної компанії «Нова Пошта». Якщо ваша клініка знаходиться в місті Харкові, ми доставимо товар у цей же день.