Ендодонтичні матеріали

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

 Ендодонтичні матеріали в сучасній стоматології

Ендодонтія є важливою складовою терапевтичної стоматології, яка передбачає різні маніпуляції, пов'язані з роботою в кореневих каналах зуба. Показаннями до ендодонтичного лікування є патології, пов'язані з ускладненнями каріозного процесу (гострі і хронічні пульпіти, усі форми періодонтиту), а також підготовка зубів до протезування та лікування пародонтологічної патології. Основні цілі даного лікування: видалити інфіковані тканини з кореневого каналу, ретельно підготувати кореневий канал до пломбування і безпосередньо провести обтурацию кореневого каналу. Як матеріали для пломбування кореневих каналів використовують різні пасти, які характеризуються антисептичними і бактерицидними властивостями, з чудовою рентгеноконтрастністю.

 Найбільш поширені матеріали для пломбування кореневих каналів, які можна недорого купити в нашому інтернет-магазині:

  • calcipast (гідроокис кальцію) виробництва компанії «Cerkamed»;
  • metapex (гідроокис кальцію з йодоформом) виробництва компанії «Meta Biomed»;
  • abscess remedy paste (параформальдегід і крезол) виробництва компанії «PD»;
  • кальсепт (гідроокис кальцію і сульфат барію) виробництва компанії «Omega».

Види ендодонтичних матеріалів:

Матеріали для пломбування каналів (обтурації) повинні володіти ремінералізувальною, протизапальною дією, оскільки від цього безпосередньо залежить якість лікування. Ендодонтичне лікування кореневих каналів (медикаментозне) часто здійснюють у комплексі з додатковим армуванням за допомогою штифтів. Штифти - сучасний спосіб додаткового армування зруйнованого зуба, ці вироби зручні та прості в експлуатації. Їх використовують при реставрації частково або повністю зруйнованої коронкової частини зуба. В асортименті інтернет-магазину є кілька різновидів виробу:

  • скловолоконні штифти (рентгеноконтрастні і світлопроникні);
  • штифти Unimetric;
  • штифти титанові стоматологічні;
  • штифти анкерні стоматологічні;
  • штифти парапульпарні;
  • иштифти анкерні стоматологічні.

Для обтурації кореневого каналу методом латеральної і вертикальної конденсації використовують гутаперчеві штифти різної конусності та розмірів.

 Для зручності лікаря-стоматолога штифти виготовляють у різних розмірах і формах (найбільш відповідний підбирають при індивідуальному лікуванні залежно від зуба і довжини кореня). Вони біологічно сумісні з тканинами зуба, не викликають корозію, забезпечують високу стабільність. Штифти випускаються в упаковках від 5 до 12 штук. Замовити їх можна не тільки оптом, але і в роздріб.

 Переваги покупки ендодонтичних матеріалів в інтернет-магазині «DLX»

На офіційному сайті нашої компанії Ви можете купити ендодонтичні матеріали за вигідною ціною. У каталозі пропонується багатий асортимент товару. Тимчасові пломбувальні матеріали для кореневих каналів, що представлені на сайті, повністю відповідають міжнародним стандартам якості, що робить їх найбільш привабливими в очах споживачів. Для зручності споживача передбачені різні способи оплати товару: через Приват24, через термінал ПриватБанку, післяплатою, готівкою кур'єру. Протягом 14 днів з дня отримання продукції, покупець має право її повернути або обміняти (з урахуванням збереження товарного вигляду і споживчих властивостей).