Кусачки ортодонтичні

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
994.10 грн.
 
(0)
994.10 грн.
 
(0)
994.10 грн.
 
(0)
994.10 грн.
 
(0)
994.10 грн.
 
(0)
994.10 грн.
 
(0)
994.10 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Кусачки ортодонтичні - види та догляд

Кусачки ортодонтичні - інструмент, який повинен бути в наборі кожного ортодонта. Вони необхідні для перекушування еластиків, лігатур і дроту різної жорсткості. Для кожного виду робіт існує свій тип інструменту.

Види ортодонтичних кусачок

 • Дистальні універсальні кусачки. Чисто відкушують дріт, не залишаючи кінчика. Відрізаний сегмент не утримують.
 • Дистальні кусачки, які утримують дріт. Відкушують дугу в 0,5 мм від краю і утримують відрізаний сегмент, не даючи йому впасти на слизову ротової порожнини. Деякі моделі мають подовжені ручки.
 • Дистальні кусачки з силіконовими вставками, що утримують дріт. Їх відмінність від інших видів дистальних кусачок - особлива форма, завдяки якій вони зменшують ймовірність відклеювання замків під час припасування дуги. Ними можна працювати з будь-яким видом дуг. У комплекцію завжди входять змінні силіконові вставки.
 • Лінгвальні дистальні кусачки. Призначені для обрізання дроту при установці лінгвальних брекетів.
 • Лінгвальні лігатурні кусачки. Використовують при корекції лігатур у лінгвальних брекетах. Деякі виробники випускають модель з подовженими ручками.
 • Кусачки ортодонтичні з тонким зігнутим профілем. Робоча поверхня розташована під кутом 150, завдяки чому можлива корекція та відкушування дроту в важкодоступних місцях, куди інший інструмент не здатен дістати. Моделі можуть дещо відрізнятися профілем і бути пристосовані для перекушування дроту різного діаметру.
 • Кусачки для м'якого дроту. Інструмент, що дозволяє працювати з м'якими дугами та лигатурами. Можуть бути дистальними й лігатурними.
 • Мініатюрні кусачки з ультратонким профілем. Призначені для роботи з дуже дрібними деталями, наприклад, еластиками.

Догляд за розсувними інструментами

Стерилізувати розсувні інструменти необхідно тільки у відкритому вигляді. Щипці, кусачки, голкотримачі тощо. Перед кожною стерилізацією в автоклаві фахівці рекомендують обробляти спеціальним мастилом - Instrument lubricant (код ILS). Це попередить появу корозії й іржі, отже, продовжить термін експлуатації та збереже плавність ходу ручок.

Якщо корозія все ж з'явилася, інструмент перед дезінфекцією слід обробити спреєм Penetrating oil (код IPS). Це проникаюче мастило, яке видаляє корозію та відновлює плавний хід ручок.

Ортодонтичні кусачки в каталозі «DLX»

Купити ортодонтичні кусачки різних моделей можна на нашому інтернет-майданчику «DLX». Тут представлений інструментарій, що має низку переваг:

 • високий рівень безпеки при використанні в порожнині рота;
 • різальні краї дуже гострі та щільно підігнані один до одного, що забезпечує ідеальний результат;
 • матеріал виготовлення - високоякісна хірургічна нержавіюча сталь.

Інструмент зручно лягає в руку, хід його ручок дуже плавний. Робота такими кусачками відрізняється комфортом, отже, чудовий результат при установці брекет-системи забезпечений.