Хірургічні остеопластичні матеріали

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
2500.00 грн.
 
(0)
4000.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Хірургічні остеопластичні матеріали в стоматології

Як показують статистичні дані усього світу в галузі хірургічної імплантації та реконструктивної медицини, одна з головних проблем, з якою стикаються лікарі хірурги, пародонтологи в стоматології - це відновлення кісткової тканини після проведення оперативних втручань.

Після проведення пародонтологічних, імплантологічних операцій відновлення кісткової тканини протікає безрезультатно.

Зарубіжними виробниками були створені реконструктивні препарати на основі органічної та неорганічної матриці, до складу яких входить кісткова тканина, донором якої є тварина, або штучно створена тканина на основі В-трикальційфосфату.

В інтернет-магазині «DLX» серед наявного асортименту, Ви підберете остеопластичні матеріали на натуральній і штучній основі.

У каталозі продукції представлені матеріали великого заводу-виробника «ВладМива», розташованого в м. Бєлгород, який на базі своєї виробничої лабораторії синтезує синтетичну кістку.

Торгова назва продукції компанії - це «Біопласт» і «Кліпдент».

Біопласт Дент

«Біопласт Дент» - це остеопластичний реконструктивний матеріал, при виробництві якого видаляється органічна складова і залишається тільки мінеральна основа. Цей матеріал дуже схожий за анатомічним і фізико-хімічним складом кістковій тканині людини, тому приживлення його відбувається без відторгнення.

Для зручності застосування в різних клінічних ситуаціях він має різну форму випуску.

 • «Біопласт Дент мембрана» розміри її кожен клініцист може підібрати.
 • Випускається мембрана розміром: 15/15; 15/25; 25/25.
 • «Біопласт Дент блоки». У продажу є як демінералізовані, так і не демінералізовані. Розміри блоків: 0,5-0,5-0,1; 0,5-0,5-0,5; 5-5-10 мм; 5-5-5 мм і т.д.
 • «Біопласт Дент крихта». Замовити можна недемінералізіровану крихту і депротеін. Дисперсність крихти 200/1000 мкм, різного об'єму - від 0,5 см³ -до 1,5 см³. Так само крихта випускається з додаванням протизапальних, антибактеріальних речовин – хлоргексидину, метронідазолу і лінкоміцину.
 • «Біопласт Дент чіпси». Придбати Ви можете на нашому сайті не демінералізовані чіпси розміром 200/1000 мкм, об'ємом від 0,5-1,5 см³.

Кліпдент

«Кліпдент» - це синтетично вироблений остеопластичний матеріал, в основу якого входить В-трикальційфосфат.

Випускається на заводі-виробнику:

 • гіалуронового комплексу (ГК);
 • колагенового наповнювача (КЛ);
 • полілактид-гліколідної матриці (ПЛ).

Формула випуску «КЛІПДЕНТ»:

 • Мембрана - 15*15; 15*25; 25*25.
 • Гранули - дисперсністю (100/500 мкм; 500/1000 мкм; 500/2000 мкм), об'ємом (0,5-1,5 см³).
 • Гранули ПЛ + С (гранули з співрозчинником).

Купити кістковий матеріал від виробника «ВладМива» ви зможете на нашому сайті. Всі матеріали для кісткової хірургії, представлені в каталозі нашого інтернет-магазину, відповідають найвищим стандартам якості і характеризуються чудовими експлуатаційними характеристиками. Уточнити характеристики і вартість матеріалів можна у наших менеджерів.

У нас ви зможете купити оптом і в роздріб за доступною ціною «Біопласт» і «Кліпдент». Доставка можлива по всій Україні. Якщо Ваша клініка знаходиться в м. Харкові наш кур'єр доставить товар в цей же день.