Наконечники та мікромотори

 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Стоматологічні наконечники та мікромотори

Робота стоматолога включає в себе багато маніпуляцій і процедур, пов'язаних з використанням різних наконечників. Всі наконечники і мотори можна розділити на різні типи, за принципом різновиди і застосування.

Різновиди стоматологічних наконечників і моторів

За типом їх можна розділити на: турбінні наконечники, кутові наконечники, прямі наконечники, пневмомотори та електромотори.

Турбінні наконечники - високошвидкісні наконечники, здатні розвивати швидкість понад 380000 об / хв, під дією стисненого повітря. Мають широке застосування в терапії та ортопедії.

Кутові наконечники - категорія низькошвидкісних наконечників. Дана особливість дозволяє набагато більш ефективно здійснювати ендодонтичні маніпуляції, а також роботи з полірування матеріалів поставлених пломб або препарування дентину.

Прямі наконечники - стоматологічний інструмент, спрямований на ортодонтические і хірургічні роботи. Завдяки своїй конструкції, наконечник дозволяє прикладати великих зусиль на бор. Це сприяє проводити всі види маніпуляцій за більш короткий час, що сприятливо впливає на стан пацієнта в стоматологічному кріслі.

Купити за доступною ціною турбінний наконечник та інші стоматологічні наконечники ви зможете в інтернет-магазині «DLX».

Переваги покупки стоматологічних наконечників в інтернет-магазині «DLX»
У нашому каталозі представлені різноманітні стоматологічні наконечники і мотори від іменитої компанії COXO. На сайті ви зможете ознайомитися з їх описом, а також подивитися прайс з актуальними цінами.

Ми пропонуємо тільки високоякісні стоматологічні наконечники кращих виробників.

В інтернет-магазині «DLX» ви зможете дешево купити турбінний наконечник і інші інструменти стоматолога оптом і в роздріб. Замовити товар можна на сайті без реєстрації. Наш менеджер передзвонить вам і погодить перелік і вартість замовлення. Доставка можлива в будь-яке місто України.