Ультразвукові скалера

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
6850.00 грн.
 
(0)
10900.00 грн.
 
(0)
60000.00 грн.
 
(0)
10500.00 грн.
 
(0)
7900.00 грн.
 
(0)
9300.00 грн.
 
(0)
6650.00 грн.
 
(0)
7100.00 грн.
 
(0)
15500.00 грн.
 
(0)
6500.00 грн.
 
(0)
5900.00 грн.
 
(0)
52000.00 грн.
 
(0)
7200.00 грн.
 
(0)
5600.00 грн.
 
(0)
6500.00 грн.
 
(0)
12950.00 грн.
 
(0)
7000.00 грн.
 
(0)
65000.00 грн.
 
(0)
6650.00 грн.
 
(0)
7750.00 грн.
 
(0)
15838.80 грн.
 
(0)
8800.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Обладнання в пародонтології

Статистика свідчить, що 80% дорослих і 35% підлітків страждають від захворювань пародонту. Однією з основних причин подібної проблеми є мікробна плівка, що утворюється на поверхні зубів. Продукти життєдіяльності мікроорганізмів у сполученні з неякісною гігієною порожнини рота сприяють розвитку запальних процесів у м'яких тканинах порожнини рота, а особливо це відноситься до зв'язки зуба і ясен. Тому важливе значення в лікуванні захворювань пародонту має якісна чистка зубоясенних карманів. З цією метою використовується різне пародонтологічне обладнання.

Від рівня оснащення обладнанням стоматологічного кабінету безпосередньо залежить успішність лікування і комфорт пацієнтів. Тільки при високому рівні сервісу і професіоналізму клієнти стануть постійними і будуть рекомендувати клініку друзям і родичам.

  • Ультразвукові скалери

Завдяки кавітаційним рухам (ультразвуковим), які створюються на кінчику насадки на скалер, відбувається процес механічного видалення («відбивання») зубних відкладень від поверхні коронкової частини зуба. Насадки на скалер відрізняються одна від одної призначенням: для проведення процедури скейлінга (зняття над’ясенних зубних відкладень) застосовують насадки з маркуванням "G", в інтернет-магазині представлений асортимент насадок на скалер і самі апарати «скейлери» від відомого виробника «Woodpecker». Насадки з маркуванням "Р" - призначені для зняття під’ясенного зубного нальоту і каменю (пародонтологічні). У результаті впливу ультразвукових коливань утворюється зона кавітації, під впливом якої руйнуються мінералізовані відкладення, які служать місцями скупчення мікроорганізмів. Ультразвукові скейлери виробника «Woodpecker», які Ви можете побачити на сайті, бувають:

  1. Автономні (Модель UDS-L, UDS-E, U-600, PT-MASTER); Їх особливістю є те, що вони мають свою (автономну) систему подачі води.
  2. Неавтономні (Модель UDS-A, UDS-P, UDS-K, UDS-J2, UDS-B); Їх особливістю є те що вони мають автономний блок управління, але вимагають підключення до системи чистої води в стоматологічній установці.
  3. Вбудовувані (Модель UDS- N1, UDS-N2, UDS-N3, UDS- N6).

У номенклатурі товарів «DLX» дані моделі скалерів представлені з наконечниками LED (тобто з підсвічуванням), що покращує огляд операційного поля під час виконання маніпуляцій.

  • Піскоструминний апарат (Наконечник Air Flow)

Пристрій «Air Flow» ефективно видаляє м'який і твердий наліт водяним струменем (подається під тиском), що містить абразивний порошок (суспензія порошку у воді). У результаті відбувається дбайливе очищення поверхні емалі і міжзубних проміжків без порушення її цілісності. Цей пристрій застосовують перед процедурою вибілювання і як фінішне полірування поверхні емалі після процедури професійного чищення. Цей пристрій представлений як автономний – «Піскоструминний апарат», характеризується автономним блоком управління, зі збільшеним резервуаром для соди, наконечником зі змінним носиком і можливістю підключення до роз'єму М4. Також у продажу є наконечники до «Air Flow» виробника «COXO» як в металевому корпусі, так і в більш полегшеному - пластиковому, мають роз'єм підключення до турбінного шлангу В2 і М4.

Переваги покупки пародонтологического обладнання в інтернет-магазині «DLX»

На сайті інтернет-магазину «DLX» ви зможете недорого купити пародонтологічне обладнання зарубіжних виробників оптом і в роздріб. З нашою допомогою Ви обладнаєте кабінет усім необхідним, заощадивши гроші і час, а також зможете істотно підвищити якість і швидкість обслуговування клієнтів.

Усі наші товари відповідають найвищим стандартам якості, що сприяє отриманню гарантованого результату. Спеціальні пристрої допоможуть зупинити запальний процес в яснах, відновити кісткову тканину і зберегти зуби навіть в складних ситуаціях.

Ознайомитися з асортиментом ви зможете, переглянувши каталог, актуальні ціни представлені в прайсі. Кожен прилад супроводжується фото і описом. Якщо у вас виникнуть питання, то наші менеджери нададуть більш докладну інформацію. Замовити товар можна на сайті, скориставшись спеціальною формою. Ми виконуємо доставку в усі міста України.