Камені карборундові

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
55.20 грн.
 
(0)
43.20 грн.
 
(0)
32.00 грн.
 
(0)
55.20 грн.
 
(0)
43.20 грн.
 
(0)
55.20 грн.
 
(0)
55.20 грн.
 
(0)
43.20 грн.
 
(0)
55.20 грн.
 
(0)
43.20 грн.
 
(0)
32.00 грн.
 
(0)
32.00 грн.
 
(0)
43.20 грн.
 
(0)
43.20 грн.
 
(0)
43.20 грн.
 
(0)
55.20 грн.
 
(0)
55.20 грн.
 
(0)
43.20 грн.
 
(0)
55.20 грн.
 
(0)
43.20 грн.
 
(0)
43.20 грн.
 
(0)
43.20 грн.
 
(0)
55.20 грн.
 
(0)
43.20 грн.
 
(0)
43.20 грн.
 
(0)
43.20 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Камінці карборундові

Якість апаратного манікюру і педикюру великою мірою залежить тільки від професіоналізму майстра, а й від характеристик використовуваного устаткування. Це стосується і манікюрного фрезера, але переважно – насадок до нього.

Вибираючи насадки для фрезера, зверніть увагу на карборундові камінці. Такі насадки забезпечать ефективну, але делікатну обробку нігтів та шкіри, без ризиків її травмування. Додатково, на нашому сайті ви можете придбати й інші інструменти для манікюру та педикюру.

Карборундові камінці: особливості та переваги

Карборунд – це синтетичний мінерал, який навчилися виготовляти вже давно. У природі карборунди зустрічаються вкрай рідко, їм назвали «муасанити». Такі камені багато в чому схожі з алмазами, але трохи поступаються їм твердістю. Зате перевершують за грою світла, за рахунок чого зі штучних муассанітів одержують гарні ювелірні вставки.

Але виробництво карборундів більше спрямоване на їхнє технічне застосування. Так, карборундові камені та шліфувальні диски – це ефективний, міцний абразив, який використовують для різних цілей. У тому числі й у косметології.

Але, звичайно ж, у косметології, точніше, у манікюрі та педикюрі, застосовують не цілісні великі кристали карборунду. Використовують крихту, яку запікають на міцній полімерній зв'язці. В результаті отримують абразивний камінь, що володіє багатьма перевагами:

  1. Делікатність обробки шкіри. Карборундовий абразив м'яко впливає, тому підходить для обробки тонкої шкіри, витонченої кутикули, клієнтам із птерігією чи гіпохонією. За рахунок делікатності обробки карборундові камінці варто вибирати майстрам-початківцям - навіть при неправильному русі немає ризику пошкодити шкіру або ніготь.
  2. Ефективність обробки. При всій делікатності карборундового абразиву він ефективно справляється з видаленням шкіри, що огрубіла. І якщо правильно вибрати абразивність насадки, можна легко видалити мозоль або натоптиш без зайвих зусиль. Також легко карборунд справляється і з обробкою штучних нігтів, гелевих та акрилових.
  3. Немає нагріву насадки. Навіть при інтенсивній обробці матеріал не нагрівається, відповідно, клієнти не мають неприємних відчуттів.
  4. Абразив не викликає алергії, роздратування.
  5. Простота та зручність очищення, стерилізації. Для очищення каміння краще використовувати ультразвукову мийку. Що стосується стерилізації, то карборунд легко витримає і обробку дезрозчинами, і стерилізацію в сухожаровій шафі або автоклаві.
  6. Висока міцність. Насадки з карборунду витримують удари та інші сильні механічні дії. Вони не тріскаються і не розбиваються за будь-яких умов.
  7. Тривалий термін служби. Карборунд сам по собі стійкий до зносу, але довговічність насадок забезпечується полімерним зв'язуванням. Саме вона не дає обсипатися абразиву, тому камені служать не один рік і не потребують заміни.

Види карборундових головок

У манікюрі та педикюрі виконується безліч різних маніпуляцій, для яких використовують карборундові насадки. Для кожного виду обробки підходять певні камені:

  • Куля. Насадку використовують для обробки кутикули та корекції довжини натуральних нігтів;
  • Циліндр. Таку насадку можна використовувати для обробки кутикули або для шліфування, підготовки нігтя до нарощування;
  • Оливка. Каміння такої форми використовують при шліфуванні натуральних нігтів при їх підготовці до нарощування.
  • Конус. Використовується для видалення розшарування нігтя, зчищення гумової кутикули, обробці гіпохінія.
  • Великий конус. Універсальний камінь, який може використовуватися для обробки нігтьового валика, огрубілої шкіри, поверхні та краю нігтя тощо.
  • Полум'я. Така форма насадки зручна для обробки птеригію, роботи з гіпохонії, видалення кутикули та обробки нігтів перед нарощуванням.
  • Диск. Застосовується для обробки шкіри.

Специфіка застосування карборундового каміння залежить і від ступеня їх абразивності. Чим жорсткіше абразив, тим більш грубої обробки призначений камінь. Тому для роботи варто купити різні карборундові камені для виконання всіх можливих маніпуляцій.