Засоби для дезінфекції та стерилізації

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
25.00 грн.
 
(0)
455.60 грн.
 
(0)
260.30 грн.
 
(0)
287.00 грн.
 
(0)
249.60 грн.
 
(0)
65.00 грн.
 
(0)
108.10 грн.
 
(0)
66.70 грн.
 
(0)
295.00 грн.
 
(0)
26.00 грн.
 
(0)
93.20 грн.
 
(0)
440.00 грн.
 
(0)
497.00 грн.
 
(0)
96.60 грн.
 
(0)
270.30 грн.
 
(0)
2290.00 грн.
 
(0)
1980.00 грн.
 
(0)
398.00 грн.
 
(0)
563.00 грн.
 
(0)
327.00 грн.
 
(0)
604.90 грн.
 
(0)
305.00 грн.
 
(0)
79.00 грн.
 
(0)
516.00 грн.
 
(0)
123.20 грн.
 
(0)
119.00 грн.
 
(0)
503.00 грн.
 
(0)
119.00 грн.
 
(0)
236.00 грн.
 
(0)
81.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Засоби для дезінфекції та стерилізують засоби та антисептичні препарати

Засоби для дезінфекції та хімічної стерилізації, що представлені на сайті «DLX», мають реєстраційні документи (Свідоцтва про реєстрацію в Україні), висновки санітарно-епідеміологічної експертизи, методичні рекомендації щодо застосування, які в обов'язковому порядку повинні враховуватися споживачем (Стоматологічною клінікою, ЛПУ) перед вибором і початком використання будь-якої хімічної речовини, призначеної для знезараження, дезінфекції та стерилізації предметів медичного призначення.

У даному розділі всі дезінфекційні, антисептичні препарати та рідини для хімічної стерилізації розділені на категорії за їх призначенням:

  1. Дезінфекція та передстерилізаційна обробка інструментів

Дезінфекція та передстерилізаційна обробка інструментів стоматологічного і загальномедичного призначення. До цієї групи товарів належать рідини, порошки, концентрати, основною діючою речовиною яких є: глутаровий альдегід, аміачні сполуки, хлор. Ці препарати мають різну форму випуску (рідина, порошок, гранули, таблетки).

Наприклад:

Концентрати: Аніозим, Сурфаніос (Виробник «Anios»); Бланідас Актив і Бланідас Ензим (ТОВ «Бланідас»), Корзолекс Екстра і Базік («BODE»), Лізоформін (ТОВ «Лізоформ»), деззасоби ID-212, FD-312 («Durr Dental»);

Порошкоподібні препарати: Бланідас Марка А (ТОВ «Бланідас»), Біонол;

Засоби для дезінфекції в формі гранул: Бланідас 300 (гранули) (ТОВ «Бланідас»);

Деззасоби в таблетках: Бланідас 300 (таблетки), Клінідез (таблетки).

Кожен покупець зможе вибрати з асортименту зручну для себе форму випуску деззасобу, виробника, методику обробки (суміщену або покрокову) і основну діючу речовину. Перші два етапи очищення інструментів з використанням дезінфекційних розчинів можуть проводитися сумісно (при використанні рідких концентратів) або окремо. Також їх можна використовувати для проведення вологих і генеральних прибирань, висококонцентровані розчини -для утилізації відходів і, що важливо, для проведення хімічної стерилізації.

  1. Хімічна стерилізація або холодна стерилізація

Хімічна стерилізація або холодна стерилізація ‑ це один з методів стерилізації з використанням рідин -концентратів (концентрацію пропонує виробник), шляхом їх замочування в робочий розчин на певний час (експозиція регламентується виробником). Даний метод стерилізації підходить для обробки виробів з металу і матеріалів, які не можна піддавати дії високих температур (як при автоклавуванні або сухожаровому методі) - пластик, силікон, гума.

  1.  Антисептичні препарати (антисептики)

Антисептичні препарати (антисептики для обробки рук) - це препарати призначені для гігієнічної та хірургічної антисептичної обробки рук медичного персоналу, а також для обробки місця ін'єкції (ліктьові згини і ...), операційного поля. Ці препарати НЕ ПРИЗНАЧЕНІ для обробки поверхні рани або післяопераційних ран та швів.

Дані антисептичні препарати зазвичай спиртовмісні і мають рідку або гелеобразну консистенцію, також до їх складу входять речовини, які доглядають і пом'якшують шкіру рук, тому їх не можна використовувати для обробки інструментів і поверхонь (вони залишають жирний слід).

  1.  Дезінфекційні засоби для швидкої обробки поверхонь

Дезінфекційні засоби для швидкої обробки поверхонь. До них відносяться спиртовмісні аерозолі, які здійснюють швидку дезінфекцію поверхні стоматологічного та медичного обладнання, предметів меблів, інструментів, з якими відбувається контакт біологічних рідин. До них відносяться аерозолі: «Аніоспрей Квік», «Аеродезин», «Білизна для поверхонь».

  1. Дезінфекційні препарати для швидкої дезінфекції інструментів і дрібного обладнання

Дезінфекційні препарати для швидкої дезінфекції дрібного обладнання та інструментів, що застосовуються в стоматологічній практиці в ЛПУ, це спиртовмісні, широкого спектра дії рідини як з дозувальним пристроєм, так і у вигляді аерозолів з тригером. У нашому інтернет-магазині Ви зможете замовити і купити такі дезінфектанти, як: «Бацилол», «Аніоспрей Квік», «Аеродезин».

  1. Засоби особистої гігієни

Не можна залишити поза увагою і засоби особистої гігієни, які також представлені на сайті «DLX» в лінійці дезінфекційних засобів. Виробники цих засобів, що доглядають за шкірою рук і тіла, орієнтували випуск своєї продукції на застосування її медиками, оскільки шкіра рук медичного персоналу протягом усього робочого дня піддається впливу агресивних мийних і дезінфекційних засобів і, звичайно, вимагає догляду.

У нашому інтернет-магазині можна замовити і купити продукцію німецького виробника «BODE» у вигляді: бальзаму та лосьйону «Бактолан», який має пом'якшувальну, зволожувальну, заспокійливу дію на шкіру рук і тіла, також цієї торгової марки в продажу є «Баквілан антитранспірант» гігієнічний засіб для усього тіла. Продукт торгової марки «Лізоформ» - «Білизна медкомфорт» призначена для усунення неприємних запахів у приміщенні ЛПУ, «Білизна сантехніка, прання, кераміка, посуд, трубоочисник» - стануть незамінними помічниками молодшого медичного персоналу під час прибирання стоматологічного кабінету.

Оплата і доставка засобів для дезінфекції та стерилізації

Оплата і доставка продукції обов'язково обговорюються покупцем і менеджером інтернет-магазину. Доставка здійснюється транспортною компанією «Нова пошта» при виборі зручної форми оплати: на карту ПриватБанку або післяплатою при отриманні замовлення у відділенні.