Молотки зуботехнічні

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
216.00 грн.
 
(0)
216.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Молоток є ударним інструментом, що знайшов застосування не тільки в побуті та будівництві, але й в медицині - хірургії, неврології, стоматології. У зуботехнічній лабораторії молоточки застосовуються для штампування коронок і багатьох інших допоміжних робіт.

Особливості зуботехнічних молоточкыв

Кожен молоточок складається з двох частин: головки та рукоятки. Головка інструмента зуботехнічного типу може бути виконана з латуні або вуглецевої сталі, причому в обох випадках на ній обов'язково має бути гальванічне покриття.

Рукоять молотка роблять переважно з твердих порід дерева (берези, клена, дуба, ліщини, граба або ясена). Але деякі моделі можуть бути суцільнолитими, і в такому разі ручка теж буде металевою.

Головка має два типи бойків: загострений, що звужується, і зворотноконусний з плоскою ударною поверхнею.

Види зуботехнічних молотків

Кожна зуботехнічна лабораторія повинна мати в своєму арсеналі три типи зуботехнічних молотків:

  • Рогові. Призначені для штампування коронок із золота та інших м'яких металів. Такі молоточки зменшують деформацію деталей (коронок і штампів) при карбуванні гільз.
  • Латунні. Застосовують при штампуванні виробів із нержавіючої сталі. У цьому разі саме такі молотки здатні запобігти деформації виробу, але в той же час і здійснити на твердий матеріал необхідну силу впливу.
  • Сталеві. Використовують для грубих робіт, що вимагають значних зусиль.

Крім того, зуботехнічні молоточки можуть дещо відрізнятися довжиною рукояті, розміром головки та загальною вагою. У середньому маса інструмента разом із робочою частиною - бойком становить близько 100 г.

Правила безпеки

Незважаючи на те, що зуботехнічні молоточки мають невелику вагу та розмір, правил експлуатації й безпеки дотримуватися все ж необхідно. Зокрема:

  • перед використанням слід перевірити інструмент на міцність з'єднання бойка з рукояткою, а при тривалій експлуатації - періодично оглядати на наявність тріщин;
  • у ході роботи тримати інструмент за основу, а не середину рукояті;
  • виконувати дії молоточком слід на твердій поверхні, м'які покриття та хиткі меблі здатні поглинати частину енергії, як наслідок кожне прикладене зусилля пропадає даром.

Можливо, досвідченим зубним технікам ці правила здадуться смішними - вони і так їх знають, але як показує практика, їх знання в поєднанні з ігноруванням і самовпевненістю рано чи пізно може призвести до травми.

Продаж зуботехнічного інструмента в компанії «DLX»

Придбання зуботехнічного інструмента, навіть такого простого, як молоточки ─ завдання нескладне, але відповідальне. Комфорт фахівця при роботі з ним завжди позначається на якості ортопедичної конструкції. Наприклад, молоточки з дерев'яною ручкою легші як порівняти із суцільнометалевими виробами. Тому рука буде менше втомлюватися. Але в той же час бойок з рукояткою має бути щільно з'єднаний, а сама рукоять добре оброблена й покрита лаком.

Зуботехнічні молотки, представлені в каталозі компанії «DLX», мають невелику вагу, але в той же час створюють потужний силовий момент. Вони міцні та довговічні. Ризик зісковзування головки з рукояті виключений. Ви можете купити зуботехнічний молоток, як з латуні, так і зі сталевим бойком. Весь товар сертифікований, відрізняється високою якістю та доступними цінами.