Ножиці

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
375.00 грн.
 
(0)
220.00 грн.
 
(0)
470.00 грн.
 
(0)
220.00 грн.
 
(0)
103.60 грн.
 
(0)
103.60 грн.
 
(0)
103.60 грн.
 
(0)
103.60 грн.
 
(0)
400.00 грн.
 
(0)
220.00 грн.
 
(0)
470.00 грн.
 
(0)
470.00 грн.
 
(0)
470.00 грн.
 
(0)
103.60 грн.
 
(0)
103.60 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Ножиці для манікюру та педикюру

Класичний манікюр і педикюр завжди передбачає попереднє обрізання нігтів. Тому жоден майстер не обходиться без цілого набору манікюрних ножиць і кожен тип використовується в певних цілях. Манікюрні ножиці – це базовий інструмент, від якості та характеристик якого залежить не лише якість манікюру, а й здоров'я нігтьової пластини.

На нашому сайті знайдете все для манікюру та нарощування нігтів.

Види та специфіка застосування манікюрних ножиць

Манікюрні ножиці – це інструмент, який знайдеться не тільки у майстра, але й у кожної людини вдома. І якщо вивчати асортимент таких інструментів, виявиться, що є кілька типів.

Залежно від конкретного завдання всі манікюрні ножиці поділяються на великі групи: для нігтів і для кутикули. Також є універсальні ножиці, які купують для обрізки і нігтів, і кутикули.

Кожен вид ножиць має свої особливості

Ножиці для нігтів

Умовно їх можна розділити на ножиці для манікюру та педикюру. Але відмінності мінімальні – ті інструменти, що призначені для обробки нігтів на ногах, зазвичай міцніші та масивніші, мають особливу форму лез із закругленими кінчиками – щоб обрізати ніготь без пошкодження шкіри та не допустити вростання нігтя. Крім того, у ножиць для педикюру довші ручки, з ними зручніше обрізати нігті на ногах.

Але найпоширеніші манікюрні ножиці. Вони можуть мати рівні чи загнуті кінці. Рівні леза призначені для обробки твердих нігтів, а загнуті дбайливо обрізають м'які. Якщо купувати ножиці додому, варто вибирати інструмент під свій тип нігтів. Але майстру потрібні обидва види.

Плюс – ножиці дитячі, адже дитячий манікюр теж затребуваний. Такі ножиці мають гостре заточення, щоб якісно зрізати м'які нігті. При цьому кінчики лез закруглені, що запобігає випадковим уколам або порізам. Форма лез закруглена, щоб одним рухом можна було зрізати ніготь півколом, по контуру пальця.

Ножиці для кутикули

Такі ножиці зазвичай більш тонкі та витончені. Їхні леза тонкі, дуже гострі, з бездоганним поліруванням, а хід виключно плавний. Завдяки такій конструкції ножиці акуратно та якісно зрізають кутикулу, без травмування шкіри.

Підвид ножиць для кутикули – твізери. Вони доповнені пружиною між ручками, що полегшує роботу – для стиснення ручок практично не доводиться докладати зусиль.

Ще один підвид ножиць – для обрізання задирок. Завдяки особливій формі лез і гострому заточуванню ножички рівно, акуратно обрізають задирки, не пошкоджуючи здорову шкіру.

Універсальні ножиці

Ці інструменти найчастіше мають стандартну, плавно загнуту форму. Проте є моделі, у яких широке полотно леза перетворюється на вузьке. Широка частина призначена для обрізання нігтів, а вузька для видалення кутикули.

Інші види ножиць

Як окрема категорія виділяються ножиці для шульг – їх конструкція зручна тому, хто звик працювати лівою рукою.

Також окремо можна виділити чоловічі ножиці – їх ручки адаптовані під розмір чоловічих пальців, а ріжуча частина трохи загнута. Такі інструменти полегшують чоловікам процес обробки нігтів, дозволяючи швидко надати рукам акуратного доглянутого вигляду.

Параметри вибору ножиць для манікюру

Незважаючи на безліч різних моделей, буває складно купити по-справжньому зручні якісні ножиці. Тому, щоб не розчаруватися у придбанні, зверніть увагу на такі параметри:

Матеріал. Тут не може бути компромісів: лише медична нержавіюча сталь. Саме цей метал має міцність, добре тримає заточування і відповідає всім вимогам, що пред'являються до матеріалів, які використовують у медицині та косметології.
Відсутність ступеня – відстані між зовнішньою стороною одного леза та ріжучою кромкою іншого. Щаблі не повинно бути, у крайньому випадку, вона повинна бути мінімальною.
Зазор між лезами - він повинен бути рівномірним по всій довжині, і пропадати тільки ближче до кінця лез.
Ще один параметр – бренд. Купуючи ножиці у звичайному магазині, можна оцінити плавність їхнього ходу, зручність тощо. Але якщо ви бажаєте придбати манікюрний інструмент на сайті, залишається орієнтуватися лише на бренд. І чим він відоміший, тим менша ймовірність покупки незручних чи неякісних ножиць.