Скальпель зуботехнічний

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Скальпелі зуботехнічні

У традиційному розумінні скальпелі - різальні інструменти, що широко використовуються в хірургії, зокрема стоматологічного профілю. Однак вони також знайшли застосування при роботі з воском, керамікою та гіпсом під час створення ортопедичних конструкцій.

Особливості зуботехнічних скальпелів

Моделювальні скальпелі для зуботехнічних робіт дещо відрізняються формою лез від хірургічного інструментарію. Вони можуть бути односторонніми і двосторонніми. Часто ─ суцільнолиті, виконані з нержавіючої медичної сталі. Кругла ручка відрізняється ергономічністю.

Зуботехнічні скальпелі бувають двох типів - прямі та вигнуті. Але їх основна будова без змін: одне або два леза з різальними крайками, рукоятка, шийка і обушок (у двостороннього інструмента їх два).

Догляд за інструментарієм стандартний: знезараження в дезінфікувальному розчині та стерилізація в сухожаровій шафі при температурі 1800С протягом години.

Моделювальний інструмент у каталозі компанії «DLX»

При створенні стоматологічних ортопедичних конструкцій для роботи з воском, гіпсом та керамікою необхідний цілий набір моделювального інструментарію. Шпателі, ножі, ложки, скальпелі - тільки їх мала частина, що дозволяє виготовити робочі моделі. Більшість з них - двосторонні, що підвищує зручність користування ними.

Різальні краї ножів і скальпелів бездоганно заточені й дозволяють дуже точно зрізати гострі краї, видаляти надлишки матеріалу, а також виконувати інші операції з моделювання воску, гіпсу та кераміки.

Купити скальпелі зуботехнічні й інші інструменти, необхідні в роботі кожного зубного техніка, можна на інтернет-майданчику «DLX». Ми є офіційними дистриб'юторами багатьох провідних виробників стоматологічного обладнання, інструментів і витратних матеріалів, тому ціни відрізняються доступністю. Асортимент продукції постійно поповнюється. Щоб бути в курсі нових надходжень просто зареєструйтеся на нашому сайті.