Фрезери (бормашини) терапевтичні

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
5655.30 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Бормашини терапевтичні стоматологічні (фрезери)

Терапевтична стоматологія включає лікування каріозних уражень, захворювань слизової оболонки порожнини рота, пломбування зубних каналів. Для цих маніпуляцій використовують якісні матеріали та обладнання. Основне лікувальне втручання у сфері терапевтичної стоматології – препарування твердих тканин зубів у вигляді борів. Для цього незамінний фрезер. Розглянемо докладніше, у чому його особливості.

Різновиди продукції

Обертальна бормашина складається з шленсу з'єднання з блоком управління, приводу (мікромотора, компресора, електродвигуна), турбінного наконечника та бору. Турбінний наконечник необхідний при надійній фіксації бору. Розрізняють два типи – прямі та кутові. Бори – незамінні інструменти, за допомогою яких відбувається видалення тканини (бувають шилоподібними, конічними, сферичними та циліндричними).

На ринку представлені різні типи бормашин. Відповідно до приводу інструменту розрізняють чотири види:

 1. Застаріла механічна бормашина з ножним приводом. Вона порівняно активно використовувалася остаточно ХХ століття. Принцип її дії простий: лікар прокачує педаль, що веде мотормашину через колесо. Такий пристрій не міг похвалитися високою швидкістю, а лікування було досить болючим для пацієнта.
 2. Пневмотурбінний пристрій, який працює від стисненого повітря. Щоб зменшити шум компресора, його часто розміщують в окремому приміщенні. Управління таким пристроєм відбувається за допомогою педалі. Під час роботи з'являється характерний свистячий звук. Головна перевага таких пристроїв – точна обробка (завдяки великій швидкості обертання). З недоліків відзначають малий момент, що крутить, через що в деяких клінічних випадках проблематично обробити деякі тканини.
 3. Електромеханічна бормашина – мікромотор. Вона характеризується великим моментом, що крутить, але не дуже високою швидкістю обертання. Як правило, її використовують для лікування далеких молярів або з метою припасування протезів.
 4. Електромеханічна бормашина з багатоланковою ременною передачею. Вона активно використовувалася до 2005-2010 років. Припинила своє існування через недостатню швидкість обертання та високий рівень шуму.

Крім сотматологічного терапевтичного обладнання в нашому каталозі представлений широкий асортимент стоматологічних матеріалів та інструментів.

Асортимент продукції

Велику популярність набув фрезер RENHE 119 від китайського виробника. Він призначений для обробки різних матеріалів під час проведення ортопедичних та терапевтичних маніпуляцій у галузі стоматології. За допомогою унікального мікродвигуна вдається застосовувати в роботі як прямі, так і кутові наконечники. Пристрій має цангову насадку, що гарантує надійне приєднання стоматологічних наконечників. До основних переваг моделі відносяться:

 • низький рівень шуму під час роботи;
 • легкість у використанні;
 • висока швидкість обертання;
 • компактність;
 • великий крутний момент;
 • тривалий термін служби.

Крім самого приладу в комплектацію входить педаль включення/вимкнення, ключ, мікромотор і вугільні щітки.

Співпраця із сайтом «DLX»

Якісні матеріали та обладнання – запорука успіху будь-якої стоматологічної клініки. На їх постачанні спеціалізується інтернет-майданчик «DLX». В асортименті представлено продукцію від відомих брендів. Серед них:

 • "Woodpecker" (Китай);
 • "Biodent" (Південна Корея);
 • "Dental Technologies" (США);
 • "Appledental" (Китай).

На всю продукцію передбачено відповідні документи (сертифікати, реєстраційні посвідчення). Ціни на представлені моделі доступні (нижче, ніж у компаній-конкурентів). З будь-яких питань можна зв'язатися з менеджерами.