Бори алмазні (Нігтьовий сервіс)

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
45.00 грн.
 
(0)
45.00 грн.
 
(0)
45.00 грн.
 
(0)
60.00 грн.
 
(0)
60.00 грн.
 
(0)
45.00 грн.
 
(0)
45.00 грн.
 
(0)
60.00 грн.
 
(0)
45.00 грн.
 
(0)
45.00 грн.
 
(0)
45.00 грн.
 
(0)
45.00 грн.
 
(0)
45.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Фрези (бори) алмазні для манікюру та педикюру

Якісний манікюр та педикюр неможливі без застосування високотехнологічного інструментарію. Сьогодні в арсеналі фахівців нейл-сервісу різноманітне обладнання, що дозволяє полегшити їхню працю та водночас професійно виконати свої обов'язки. Одними з найнеобхідніших інструментів у їхній повсякденній діяльності є алмазні бори, які в манікюрі найчастіше називають фрезами.

Що являють собою алмазні бори (фрези)?

Алмазні бори та фрези виробляють з використанням алмазної крихти. Її виготовляють із штучно вирощених кристалів, про технічних алмазів, і після подрібнення запікають. В результаті виходить міцний моноліт певної форми та необхідної абразивності. Такий інструментарій відрізняється стійкістю до зносу та тривалим терміном експлуатації. З його допомогою можна дбайливо та акуратно обробити ніготь, кутикулу, видалити ділянки загрубілої шкіри на ступнях та долонях.

Види та призначення алмазних фрез (борів)

Алмазні бори розрізняються за рівнем абразивності та формою. Кожен вид використовується для певної мети:

 • Бор-полум'я. Необхідний для обробки бічних валиків та тріщин, а також для видалення мозолів.
 • Бор-спис. Застосовується для шліфування нігтьової пластини у куточках, зняття гель-лаку, акрилу.
 • Бор-голка. Допоможе підняти кутикулу, щоб видалити її суху частину, вичистить птеригій та обробить бічні валики. Він використовується для очищення важкодоступних місць.
 • Бор-куля. Розкриває бічні валики та обробляє кутикулу. У педикюрі видаляє стрижневі мозолі.
 • Бор-циліндр. Необхідний для моделювання арки нігтя під час нарощування або при роботі з пластиною, у тому числі при спилюванні штучних нігтів. Крім того, він зможе ефективно видалити мозолі та натоптиші.
 • Бор у формі закругленого циліндра. Обробляє нігтьову пластину, шліфує та вирівнює її поверхню.
 • Бор-конус усічений. Надає форму нігтю при нарощуванні.
 • Бор-конус стандартний (загострений, куполоподібний). Вирівнює, шліфує та полірує ніготь.
 • Бор-трапеція. Якісно обробить край пластини і видалить усі зазубрини.
 • Бор торнадо. Необхідний для зашліфування тріщин та обробки шкіри між пальцями.
 • Бор зворотний конус. Доглядає вільний край нігтя.

Крім того, на інтернет-майданчику ДЛХ можна купити оптом або в роздріб та інші форми алмазних борів: куля, груша, яйце, нирка, лінза, колесо, торпеда. А також все для манікюру педикюру та нарощування нігтів

Обробка алмазних фрез

Як і будь-який інструментарій, алмазні бори підлягають очищенню, дезінфекції та стерилізації. Тобто спочатку за допомогою щіток видаляють частинки шкіри, пилу, потім піддають дезінфекції та стерилізації. З цією метою допускається використання будь-яких методів – автоклавування (стерилізації під тиском пари) або впливу високої температури у сухожарових шафах. Жоден із цих способів абсолютно не впливає на робочі властивості інструменту.

Найчастіше використовують пристрої для миття ультразвуком та автоклавування. Після обробки для підтримки стерильності до моменту використання інструментарій зберігають в UV-стерилізаторах, оснащених особливими лампами з бактерицидними властивостями або крафт-пакетах.

Алмазні фрези (бори) на інтернет-майданчику ДЛГ

У каталозі компанії представлений великий асортимент алмазних борів. Кожен майстер нігтьового сервісу може скласти та замовити свій ідеальний набір фрез за доступною ціною. Якщо в процесі вибору або покупки виникли питання, то наші консультанти завжди готові допомогти. Також на нашому сайті можна купити все для стоматології та зубних техніків.