Кусачки

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
570.00 грн.
 
(0)
570.00 грн.
 
(0)
531.20 грн.
 
(0)
400.10 грн.
 
(0)
427.80 грн.
 
(0)
275.90 грн.
 
(0)
331.20 грн.
 
(0)
331.20 грн.
 
(0)
331.20 грн.
 
(0)
331.20 грн.
 
(0)
275.90 грн.
 
(0)
248.40 грн.
 
(0)
248.40 грн.
 
(0)
248.40 грн.
 
(0)
248.40 грн.
 
(0)
248.40 грн.
 
(0)
248.40 грн.
 
(0)
570.00 грн.
 
(0)
780.00 грн.
 
(0)
400.00 грн.
 
(0)
400.00 грн.
 
(0)
400.00 грн.
 
(0)
600.00 грн.
 
(0)
780.00 грн.
 
(0)
570.00 грн.
 
(0)
780.00 грн.
 
(0)
820.00 грн.
 
(0)
570.00 грн.
 
(0)
600.00 грн.
 
(0)
780.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Кусачки для манікюру та педикюру

Серед ручних інструментів для манікюру та педикюру велике значення мають різні кусачки. Вони незамінні при обрізному манікюрі, обрізанні твердих або товстих нігтів та інших процедурах, де потрібен потужніший і гостріший інструмент, ніж ножиці.

Шматочки для манікюру – це кілька видів інструментів, які мають схожу будову. Але кожен вид має свою специфіку, обумовлену сферою застосування.

Пристрій та особливості кусачок

Кусачки – це ріжучий інструмент, який використовується в манікюрі та педикюрі. Конструктивно кусачки складаються з робочої частини (головки) з ріжучими кромками, що переходять у ручки. Як і ножиці, кусачки складаються з двох половинок, що змикаються, з'єднаних за допомогою шарнірного механізму. Але на відміну від ножиць ручки кусачок оснащені пружинним механізмом, що забезпечує самостійне розмикання ріжучих кромок, що полегшує роботу майстра та робить її безпечнішою.

Усі кусачки, незалежно від сфери застосування, поділяються на два типи: з п'ятою та без п'яти. П'ятою називають виступ різальної частини, і за належного досвіду такий виступ полегшує роботу майстра – дозволяє захопити більше кутикули чи нігтя.

Але майстрам-початківцям варто вибирати кусачки без п'яти, оскільки такий виступ не проглядається, і хід зрізу важко контролювати. Крім того, інструменти без п'яти краще вибирати для обробки тонкої кутикули.

Також кусачки поділяють за типами пружинного механізму. Найбільш поширені пластини із замковим з'єднанням, але попит мають моделі зі зворотною пружиною, спіраллю або прихованим з'єднанням.

Види кусачок

Розрізняють три види кусачок: для кутикули, манікюрні та для педикюру.

Кусачки для кутикули

Друга їхня назва – нашкірниці. Такі кусачки для кутикули – це альтернатива ножиці або іншим інструментам для виконання обрізного манікюру. Такі кусачки мають невеликі ріжучі кромки з гострою заточкою, тому за допомогою нашкірниць можна обрізати кутикулу максимально акуратно та швидко.

Для обробки невеликих нігтів вибирають кусачки із довжиною лез не більше 7 мм. Довге лезо підходить тільки для великих нігтів, але лише за умови, що працює досвідчений майстер – новачки можуть недостатньо добре проконтролювати зріз та пошкодити шкіру.

Кусачки для манікюру

Кусачки манікюрні професійні - такий інструмент, при такій конструкції, оснащений більш довгими ріжучими частинами. При цьому ріжучі полотна звужені, гостро загострені, тому кусачки легко справляються з обрізанням навіть товстих нігтів, і за допомогою такого інструменту можна провести акуратну, точкову корекцію.

Педикюрні кусачки

Такі інструменти масивніші, але багато в чому схожі з манікюрними. Відмінні риси є лише у кусачок для видалення врослого нігтя – форма робочої частини відрізняється від звичайних кусачок, головка кусачок подовжена. Це зроблено для полегшення доступу до краю нігтя, що вріс, і його акуратної обрізки.

Як вибрати кусачки

Звичайно ж, в першу чергу потрібно звернути увагу на бренд, особливо якщо ви купуєте інструменти через інтернет-магазин. Відомий бренд, хай і не найдорожчий – це запорука якості інструменту. І, вибираючи продукцію від відомого виробника, ви можете не сумніватися у таких характеристиках:

  • Якість матеріалу. Ідеальний варіант для кусачок – нержавіюча сталь. Такий інструмент добре тримає заточування, не боїться води, легко стерилізується всіма способами, що дуже важливо.
  • Плавність ходу. Вона забезпечується пружинним механізмом, і в якісному інструменті не буде ривків чи заклинювання під час роботи.
  • Зручність та ергономічність рукоятки. Відповідальні виробники дбають про те, щоб їхній інструмент зручно лежав у руці, не вислизав під час роботи і не втомлював руку.
  • Заточення кромок. У хорошому інструменті вона бездоганна, і кусачки надовго зберігають своє заточування. Звичайно, кромки кусачок повинні бути рівними, без дефектів, щільно стулятися по всій довжині.

Всі ці критерії є дуже важливими, і саме тому варто вибирати інструменти від надійного виробника з гарною репутацією. Так ви легко купите хороші, зручні кусачки навіть через інтернет, де немає можливості перевірити інструмент у роботі.

Також на сторінках нашого інтернет магазину можна знайти матеріали та інструменти для стоматології.