Забарвлення

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
3962.20 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Колірні шкали

В ідеалі відтінок штучних коронок не повинен відрізнятися від власних зубів пацієнта. Щоб підібрати його максимально точно, фахівці користуються особливим колірним шаблоном – колірною шкалою. Вона може бути виготовлена з ламінованого картону, пластмаси або щільного паперу. Однак найкращим варіантом вважаються акрил або кераміка, зразки якої обпалюються з оригінальних керамічних мас і тому повністю відповідають очікуваному результату.

Види колірних шкал і галузь їх застосування

Стоматологи-ортопеди та зубні техніки використовують кілька видів шкал, що дозволяють максимально точно підібрати відтінок штучних зубів.

  • Шкала «Віта» (Німеччина). Всесвітньо визнаний стандарт у підборі відтінку емалі для штучних зубів. Палітра має 4 сектори по 4 відтінки. Вони згруповані відповідно до домінуючого кольору - білого, сірого, жовтого і червоно-коричневого. Шаблон використовують у процесі роботи з керамічними матеріалами серії «Vita», а також із зубами з пластмаси й фарфору лінійки «Vitapan».
  • Шкала «Хромаскоп» (Ліхтенштейн). Універсальна палітра, зразки в якій згруповані подібно до шкали «Віта». Шаблон «Chromascop» містить 20 відтінків, розділених на 5 висувних колірних секторів. Шкала утворює єдиний колірний стандарт для продуктів фірми «Ivoclar Vivadent». Але галузь застосування є набагато ширшою. Зокрема, її застосовують у процесі протезування з використанням кераміки, передніх і бічних зубів із пластмаси, полімерного облицювання й пломбування.
  • Колірна шкала «Vitapan 3D Master» фірми «Vita» (Німеччина). Палітра складається з 26 кольорів. Визначення відтінку за її допомогою вважається більш надійним, оскільки підбір здійснюється в дещо іншій послідовності: яскравість, інтенсивність, відтінок. Однак через цю особливість галузь застосування обмежена тільки матеріалами для протезування компанії «Віта» ─ для кераміки, а також підбором відтінку пластмасових гарнітурів зубів «Vita Fisiodent».

Існують інші шаблони, але переважно їх використання обмежено рамками продукції одного виробника.

Колірні шкали в каталозі компанії «DLX»

Купити палітри можна в компанії «DLX». Особливості представлених у продажу шаблонів наступні:

  • Зручність у роботі. Палітра відрізняється логічною колірною побудовою відтінків.
  • Універсальність застосування. Шаблон відповідає єдиному колірному стандарту, завдяки чому його можна використовувати при роботі з матеріалами різних виробників.
  • Гігієнічність і безпека. Після роботи шкалу завжди можна продезінфікувати.

Універсальна колірна шкала, представлена в каталозі - зручний інструмент, що дозволяє створити якісну ортопедичну конструкцію.