Стоматологічні матеріали

 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
4322.00 грн.
 
(0)
95.00 грн.
 
(0)
13900.00 грн.
 
(0)
3210.00 грн.
 
(0)
2860.00 грн.
 
(0)
2215.00 грн.
 
(0)
2215.00 грн.
 
(0)
2215.00 грн.
 
(0)
310.00 грн.
 
(0)
310.00 грн.
 
(0)
310.00 грн.
 
(0)
310.00 грн.
 
(0)
740.00 грн.
 
(0)
740.00 грн.
 
(0)
1125.00 грн.
 
(0)
605.00 грн.
 
(0)
605.00 грн.
 
(0)
605.00 грн.
 
(0)
605.00 грн.
 
(0)
605.00 грн.
 
(0)
120.00 грн.
 
(0)
120.00 грн.
 
(0)
27.00 грн.
 
(0)
39.00 грн.
 
(0)
220.00 грн.
 
(0)
270.00 грн.
 
(0)
240.00 грн.
 
(0)
120.00 грн.
 
(0)
1376.00 грн.
 
(0)
6645.00 грн.
 
(0)
681.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Матеріали для стоматології

«DLX» є інтернет-магазином стоматологічних матеріалів з асортиментом понад 10 000 найменувань. Ми постаралися згрупувати для кожного споживача (будь-то фахівець у сфері клінічної стоматології, менеджер із закупівель, торговельний агент, пацієнт) весь спектр матеріалів для стоматології відповідно до їх призначення і застосування.

На Ваш вибір представлені матеріали з широким ціновим діапазоном. Вибрати необхідний товар за важливими для Вас критеріями допоможуть фільтри ціни: від низької ціни до високої. Купити стоматматеріали за вигідною ціною допоможуть наші менеджери-консультанти, з їх допомогою можна визначитися з вибором, отримати консультацію щодо потрібної позиції, оформити замовлення і оплатити його зручним способом.

Продаж стоматологічних матеріалів здійснюється як оптом, так і в роздріб, а оплата як готівковим, так і безготівковим платежем.

Стоматологічні матеріали за застосуванням поділяються на терапевтичні, хірургічні, ортопедичні, ортодонтичні та зуботехнічні.

Терапевтичні стоматологічні матеріали

До терапевтичних стоматологічних матеріалів належать:

 • Лікувальні матеріали, що застосовуються для лікування захворювань твердих тканин зуба. Основними постачальниками лікувальних матеріалів, що застосовуються у стоматології, є заводи виробники з  Польщі («Cerkamed»), України («Латус»), стоматологічні матеріали з Китаю.
 • Допоміжні стоматматеріали, що застосовуються у процесі лікування. До них належать: ополіскувачі для порожнини рота, таблетки для приготування розчинів для полоскання, артикуляційний папір для перевірки оклюзії і т.д. Однією з послуг інтернет-магазину стоматологічних матеріалів «DLX» є доставка замовлення кур'єром, вона діє для покупців, які знаходяться в місті Харків. За оформлення замовлення до 12:00, ми доставимо товар в цей же день безпосередньо в клініку.
 • Профілактичні стоматологічні матеріали – матеріали, основним призначенням яких є попередження захворювань порожнини рота. Така профілактика стосується карієсу і його ускладнень та захворювань пародонтальних тканин. Орієнтована профілактика як на дитячий, так і дорослий вік. Купити цей вид стоматологічних матеріалів можна онлайн, оформивши замовлення на сайті, оплата проводиться зручним для вас способом: на картку ПриватБанку або післяплатою у відділенні «Нової пошти».
 • Пломбувальні матеріали - це велика група товарів, яка містить пломбувальні матеріали для реставрації каріозних порожнин і для обтурації кореневих каналів. Основними постачальниками даного виду матеріалів є «Heraeus Kulzer», «Ardenia», «3M ESPE», «Kerr». В інтернет-магазині «DLX» можна дешево купити пломбувальні матеріали з доставкою в будь-яке місто України, наприклад, Київ, Дніпро і Полтаву. Доставку здійснює надійна транспортна компанія «Нова Пошта» в максимально короткі терміни.
 • Ендодонтичні стоматологічні матеріали - комплекс препаратів для обробки, розпломбування, обтурації кореневих каналів. В асортименті ендодонтичних стоматологічних матеріалів Ви знайдете зручну для себе форму випуску матеріалів: однокомпонентних (пастоподібних, готових до внесення в кореневий канал), двокомпонентних (порошок + рідина або паста + паста).
 • Пародонтологічні матеріали призначені для медикаментозної обробки порожнини рота, пародонтальних карманів, лікування всіх захворювань слизової оболонки порожнини рота. Даний розділ стоматологічних матеріалів дуже актуальний і користується попитом не тільки серед лікарів-стоматологів, а й їхніх пацієнтів.

Ортопедичні стоматологічні матеріали

Ортопедичні стоматологічні матеріали - це комплекс матеріалів для надання ортопедичної допомоги. До них належать:

 • Відбиткові матеріали (альгінатні, А-силіконові, С-силіконові);
 • Матеріали для тимчасової і постійної фіксації ортопедичних конструкцій (коронок, мостоподібних протезів, вкладок, накладок, вінірів);
 • Матеріали для виготовлення вкладок.

Купити за доступною ціною стоматологічні матеріали Ви можете, зареєструвавшись на сайті, як оптом, так і в роздріб.

Хірургічні стоматологічні матеріали

Хірургічні стоматологічні матеріали - комплекс лікарських препаратів, які застосовують хірурги-стоматологи у своїй практиці для:

 • Медикаментозної обробки порожнини рота перед оперативним втручанням;
 • Проведення місцевої анестезії перед операцією;
 • Для зупинки кровотечі після видалення зубів або розсічення м'яких тканин;
 • Для попередження післяопераційних ускладнень;
 • Для поліпшення регенерації тканин порожнини рота після видалення;
 • Для проведення оперативних втручань з використанням кісткового остеопластичного матеріалу.

Інтернет магазин «DLX» здійснює доставку замовлення транспортною компанією Нова пошта в усі міста України (Харків, Київ, Полтаву, Одесу і т.д.) зі зручною для покупця формою оплати.

Ортодонтичні стоматологічні матеріали

Ортодонтичні стоматологічні матеріали - це стоматологічні матеріали, які застосовуються в ортодонтичній стоматології для виготовлення ортодонтичних апаратів (пластинок, ретейнерів, брекет-систем).

Ціни на стоматологічні матеріали даного розділу Вас приємно здивують, з урахуванням того, що в інтернет-магазині діє накопичувальна система знижок, що дозволяє зареєстрованим користувачам отримувати знижки від 2% до 10%.

Зуботехнічні матеріали

Зуботехнічні матеріали призначені для застосування зубними техніками в зуботехнічних лабораторіях для виготовлення ортопедичних та ортодонтичних конструкцій. До них належать: воски, гіпси, пластмаси, метали, керамічні маси.

Купити стоматологічні матеріали

«DLX» - це новий інтернет-майданчик оптової та роздрібної торгівлі стоматологічними матеріалами для всіх сфер стоматології. Широкий асортимент пропонує кожному покупцеві можливість ознайомлення і вибору потрібного стоматологічного товару. Кожен товар має короткий опис і якісну фотографію. Ціна на кожну позицію є актуальною, а всі матеріали, які є на сайті, завжди є в наявності. Гнучка система знижок дає можливість покупки за найнижчою і прийнятною ціною. Швидке оформлення та доставка замовлення в будь-яке місто України не змусить довго чекати. Зручна форма оплати дасть можливість оплатити замовлення швидко і зручно. У нас Ви можете замовити все для стоматології. Крім матеріалів є можливість замовити стоматологічні інструменти та стоматологічне обладнання.