Пристрій для формування гіпсового цоколя

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Формувач гіпсового цоколя зуботехничні

Формувачі гіпсового цоколя (цокольні форми) - спеціальні пристрої, за допомогою яких можна виготовити гіпсову основу - цоколь під модель щелеп.

Види цокольних форм

Формувачі виготовляють із гнучких матеріалів - силікону чи гуми. Це необхідно для того, щоб форму згодом можна було легко витягти з манжети, не пошкодивши при цьому сам цоколь.

Цокольні форми розрізняються за розмірами: малі (S), середні (M), великі (L) і дуже великі (ХL), а також за виготовленою проекцією - фронтальні й бічні (правий або лівий). Вони бувають різної глибини. У продажу зустрічаються форми глибиною 14 і 16 мм.

За застосуванням формувачі можуть бути як універсальними, так і призначеними виключно для верхньої чи нижньої щелеп.

Для більш ефективного виготовлення цоколів розроблені спеціальні системи. Комплект зазвичай містить формувачі різних розмірів (великий і малий), гумові кільця, магніти, магнітні чашки й ретенційні диски. Усі деталі багаторазового використання, а металеві елементи виконані з нержавіючої сталі.

Додаткові пристосування та запасні деталі

Крім формувачів цоколя окремо завжди можна придбати допоміжні пристрої:

  • кільця (манжети) різні за висотою й розміром;
  • магніти й магнітні чашки;
  • ретенційні диски;
  • силіконові стопери для формування цоколя бічної та фронтальної моделей;

На допомогу зубним технікам випускають набори силіконових форм для виготовлення оклюзійних поверхонь і набори формувачів оклюзійної поверхні, що складаються з декількох змінних насадок і рукоятки.

Переваги використання формувачів цоколів

  • Економія матеріалу й часу при виготовленні цоколя.
  • Створення гладкої та чистої поверхні основи моделі.
  • Легке витягання затверділого гіпсового цоколя завдяки високій еластичності форми.
  • Розміри формувачів відповідають стандартним розмірам відбиткових ложок.
  • Матеріал міцний, зносостійкий, легко піддається очищенню й дезінфекції.

Цокольні форми в каталозі компанії «DLX»

Гіпсова модель - робочий інструмент, від якості якого безпосередньо залежить точність виготовлення зубного протеза. Без правильно залитого й обробленого тримерами цоколя неможливо міцно зафіксувати гіпсову модель в артикуляторі або оклюдаторі з усіма наслідками, що звідси випливають.

Тому як ніколи важливі дрібні деталі, навіть такі, як розмір форм і висота силіконових манжет. Купити цокольні формувачі за доступною ціною можна на нашому інтернет-майданчику «DLX». Якість продукції та швидку доставку ми гарантуємо. На всі запитання готовий відповісти наш менеджер. Просто зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок.