Машини для миття інструментів

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Чищення та дезінфекцію інструментів до закладів медичного призначення, а також клініки стоматологічного профілю полегшує застосування мийних машин. У наш час використання такого обладнання не лише у центральному стерилізаційному відділенні, а й у відділеннях лікарні та поліклініки стає вже звичною справою.
З появою цього сучасного обладнання полегшується робота персоналу, суттєво зменшується витрата миючих та дезінфікуючих засобів, а найголовніше це досягнення високого рівня очищення, яке неможливе під час ручної обробки.
Мийна машина – Ваша помічниця! Досить проста у використанні, необхідно всього лише зібрати весь інструментарій, що накопичився після зміни роботи, завантажити його в підставки і контейнери, закрити дверцята. Вибрати програму обробки, натиснути кнопку «пуск». Після закінчення циклу обробки машина звуковим сигналом повідомить про закінчення роботи. Вивантажуючи інструменти – Ви отримуєте готовий до подальшої обробки матеріал.
Багато хто задається питанням про те, чи варто змінювати звичний метод миття інструментів руками на машинний? Найголовніша перевага машинної в економії часу персоналу, миючих та дезінфікуючих засобах, профілактиці внутрішньолікарняної інфекції, а найважливіше – це приведення в дію нових режимних стандартів обробки інструменту.
Тільки машинне миття здатне відповідати всім вимогам і нормам.
Мийна машина виробника COXO марки COXO DB-858 - це високотехнологічне обладнання, що відповідає всім нормам та вимогам охорони здоров'я.