Інструменти для сепарації

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
200.00 грн.
 
(0)
4100.00 грн.
 
(0)
6999.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Інструменти для сепарації в каталозі DLX

Сепарація - найбільш щадний метод для отримання додаткового простору при скупченості зубів. Це гуманна альтернатива видалення здорових молярів при нестачі місця в зубній дузі. Ортодонти найчастіше віддають перевагу механічному способу сепарації, при якому використовується спеціальний інструментарій.

Особливості сепарації

Інструментарій, представлений у каталозі, призначений для механічної сепарації шляхом штучного роз'єднання сусідніх зубних одиниць, з невеликою зміною їх первісної форми. Для цього стоматолог знімає дуже тонкий шар зубної емалі (до ¼ мм) з кожної бічної контактної поверхні. Разом виходить не більше 0,5 мм загального простору, але цього цілком достатньо, щоб не проводити екстракцію зуба.

Інструменти для сепарації в каталозі «DLX»

Основний інструментарій для сепарації - пили. Вони бувають двох видів:

  • Односторонні. З одного боку абразивні, з іншого - гладкі.
  • Двосторонні. Обидві сторони абразивні.

Абразивність представлена трьома ступенями: малим (fine), середнім (medium) і високим (coarse). Деякі виробники пропонують набори «асорті», що складаються з одно- і двосторонніх пил з різним ступенем абразивності.

Крім того, для сепарації необхідний наступний інструментарій:

  • полірувальні смужки (різної абразивності);
  • наконечники-тримачі для пилок (кутові та прямі);
  • щупи-калібратори - для визначення отриманої дистанції між сусідніми зубами;
  • штовхачі - для фіксації та вилучення пил з наконечника.

Усі ці інструменти можна придбати в спеціальному наборі або окремо.

Виробник наборів для сепарації

У розділі представлена продукція китайської компанії «СОХО» (Coxo dental). Основна спеціалізація виробника - терапевтичне й ендодонтичне обладнання. Компанія КОКСО займається випуском власних розробок. Її особливою гордістю є обертальний інструментарій. Його конструкція відрізняється від моделей-аналогів інших виробників невеликою вагою, стійкістю до перевантаження, а також відсутністю нагрівання та мікробиття в процесі роботи.

Усі інструменти та витратні матеріали випускаються на німецькому та японському обладнанні. За якістю вони абсолютно не поступаються товарам від провідних європейських виробників. При цьому ціни на всю продукцію були і залишаються доступними абсолютно для всіх покупців. Фахівці цінують інструментарій компанії за високу якість, помірну вартість і можливість вирішити за його допомогою найскладніші клінічні проблеми пацієнтів.

Сепараційні пили в каталозі «DLX»

На нашому інтернет-майданчику Ви можете купити пили для сепарації і супутній інструментарій. Чому ми? Співпраця з нами має ряд переваг:

  • ціни доступні;
  • товар сертифікований;
  • доставка оперативна;
  • при реєстрації на сайті кожен покупець отримує накопичувальну систему знижок.

Наші консультанти можуть допомогти оформити замовлення та дадуть відповіді на всі запитання.