Кровоспинні рідини

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
72.60 грн.
 
(0)
72.60 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Кровоспинні рідини для манікюру

Манікюр та педикюр, навіть якщо виконуються досвідченим майстром, іноді не обходяться без ушкоджень шкіри. Тим більше, якщо у клієнта тонка шкіра з близькими судинами. А ушкодження шкіри – це кровотеча, невелика, але вона суттєво заважає виконувати процедури, та й ризик інфікування ранки високий. Тому майстрам манікюру та педикюру варто заздалегідь купити кровоспинні рідини.

Такі рідини ви знайдете у цьому підрозділі каталогу. Препарати представлені продукцією українського виробництва. Їх якість не викликає сумнівів, а ціна кровоспинних рідин – найдоступніша.

Принцип дії гемостатиків

Такі препарати прийшли в косметологію та нігтьовий сервіс із стоматології. Різні засоби, що містять гемостатики, використовуються стоматологами для швидкої зупинки кровотечі при ретракції ясен та інших маніпуляцій. Здатність цих засобів зупиняти кровотечу менше, ніж за хвилину оцінили і майстри манікюру.

Сьогодні в нігтьовому сервісі використовуються препарати, що містять хлорид алюмінію. Саме ця сполука має гемостатичну дію. Крім того, хлористий алюміній має дезінфікуючу та бактерицидну дію, тому його застосування виправдане не тільки з точки зору зупинки кровотечі.

Хлористий алюміній (AlCl3) відноситься до неорганічних сполук. Він добре розчиняється у воді, тому препарати з ним випускаються у вигляді розчинів, зручних у застосуванні.

Дана сполука має виражену в'яжучу, антигідрувальну та гемостатичну властивість. При попаданні на поверхню, що кровоточить (шкіру, слизові) хлористий алюміній осаджує сироваткові і тканинні білки, за рахунок чого відбувається стягування поверхневих шарів тканини. Така дія призводить до швидкої зупинки кровотечі. Крім того, хлорид алюмінію має бактерицидну та знезаражуючу дію. Саме тому відомі гемостатики, які випускаються для застосування в стоматологічній практиці, нігтьовому сервісі, косметології містять саме цю сполуку, як основну діючу речовину.

Асортимент кровоспинних рідин

Цей каталог ознайомить вас із найбільш затребуваними та популярними гемостатиками. Ми пропонуємо сертифіковані препарати  українського виробництва:

  • Капрамін;
  • ЕндоЖі;
  • Hemoxa (Гемокс).

Капрамін

З усіх гемостатиків цей препарат найбільш відомий. Він широко застосовується у стоматології, а й у косметології, нігтьовому сервісі високо цінують властивості Капраміну.

Препарат випускається у вигляді рідини у скляних флаконах. Розчин не має запаху, не має дратівливої ​​дії, при використанні не викликає негативних відчуттів. Основний компонент – хлорид алюмінію. Другий діючий компонент - Центимоніум бромід. Це синтетичний ПАР, що володіє багатьма властивостями, зокрема антисептичним. Два компоненти сприяють швидкій зупинці кровотечі, ефективно очищають ранку, знезаражують її, що дозволяє обійтися без інших засобів.

Застосування Капраміну стандартне: розчином просочують стерильну вату, яку прикладають до ранки на 50-60 секунд. Цього достатньо для зупинки кровотечі.

Ми пропонуємо препарат Капрамін тому що він пройшов сертифікацію і повністю відповідає вимогам, які пред'являють препарати, що використовуються в медицині та косметології. Замовити Капрамін можна у будь-якій кількості.

ЕндоЖі №4

Цей препарат також розроблений компанією Владмива. Він призначений для використання у стоматології – для зупинки внутрішньоканальної кровотечі. Але завдяки властивостям та зручності застосування, безпеки ЕндоЖі широко використовується і в нігтьовому сервісі. За допомогою цього препарату можна швидко зупинити кровотечу при обрізному манікюрі або педикюрі, підологічних маніпуляціях.

Основною діючою речовиною Ендожи №4 є той самий хлористий алюміній. Випускається препарат як розчину. Зупинка кровотечі майже миттєва. Спосіб застосування в нігтьовому сервісі стандартний - стерильну ватку або серветку просочують розчином і прикладають до ранки на 30-60 секунд.

Hemoxa (Гемокса)

Цей препарат випускається українською компанією VIRTUOSO (Віртуозо). Основний компонент, що діє, засоби - хлористий алюміній. Як допоміжна речовина виступає центимоніум бромід. Тобто, за складом, властивостями та способом застосування Гемокса аналогічний Капраміну. Вартість Гемокса така ж доступна.

Умови застосування, зберігання, запобіжні заходи

Всі три препарати, які пропонує наш інтернет-майданчик, можна купити оптом або в роздріб. Витрата коштів мінімальна, всі гемостатики коштують недорого, тому будь-який із препаратів стане вигідною покупкою.

Застосування засобів звичайне – ранка обробляється стерильною ватою, серветкою або ватяною паличкою, змоченою у розчині. Є деякі правила застосування:

  1. Не можна допускати контакту флакона з пораненою поверхнею.
  2. Розкритий флакон зберігається не довше за термін, зазначений в інструкції.
  3. Не допускайте потрапляння рідин у вічі. Якщо гемостатик випадково потрапив у вічі, їх потрібно промити великою кількістю води.
  4. Засоби не токсичні при зовнішньому застосуванні та випадковому ковтанні невеликої кількості, але варто уникати таких ситуацій.
  5. Флакони з гемостатиками зберігають при кімнатній температурі, у захищеному від сонячного світла місці.
  6. Не допускайте потрапляння коштів до рук дітям.
  7. Не використовуйте препарат після закінчення терміну придатності.

Наш прайс ознайомить вас з повним переліком кровоспинних рідин. Придбати їх можна дешево, замовлення оформляється за кілька хвилин. Доставка препаратів можлива на всій території України, надійними транспортними компаніями.

Так само у нас можна придбати все необхідне інструмент для манікюру і педикюру, а також манікюрне обладнання.