Триммери

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
39188.00 грн.
 
(0)
68199.00 грн.
 
(0)
10374.00 грн.
 
(0)
896.00 грн.
 
(0)
896.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Триммери стоматологічні

Тример - спеціальне обладнання для обробки гіпсових моделей. Оскільки гіпс буває декількох видів, які розрізняються між собою твердістю та в'язкістю, виробники пропонують велику кількість тримерів для роботи з цим матеріалом.

Види зуботехнічних тримерів

  • Водні тримери. Використовуються для мокрої обробки твердих типів гіпсу, оскільки вода дозволяє уникнути перегріву диска та самої заготовки. При використанні такого обладнання потрібна добра гідроізоляція електрики, підключення до підводу й зливу води.
  • Звичайні тримери. Застосовуються для сухої обробки моделей з гіпсу м'яких класів. При експлуатації необхідно підключення зуботехнічного пилососа, оскільки в процесі роботи утворюється багато шкідливого для здоров'я пилу.
  • Універсальні (комбіновані) тримери. Залежно від виду використовуваного диска можуть працювати в обох режимах. Такі моделі коштують досить дорого, але завдяки їм можна виконувати будь-які операції й значно підвищити продуктивність зуботехнічної лабораторії.

Рекомендації щодо вибору тримера

Перш, ніж зупинити вибір на будь-якій моделі, слід визначитися, з якими типами гіпсу та дисками частіше працюють Ваші зубні техніки. Крім того, слід звернути увагу на такі параметри обладнання:

  • потужність двигуна;
  • частота обертання та діаметр диска;
  • наявність додаткових опцій (кнопка аварійного вимкнення приладу, захист мотора від вологи);
  • ергономічність, зокрема можливість плавного регулювання положення столика;
  • матеріал корпусу (краще металевий, хоча моделі з пластиковим корпусом набагато легше).

При виборі тримера важливо враховувати, що для обробки м'якого гіпсу потрібні карборундові диски, а твердого - диски з алмазним напиленням. Обидва види працюють тільки з використанням водних тримерів, у іншому випадку вони забиваються гіпсовим пилом. Тільки диски з точковим або частковим алмазним напиленням можуть працювати всуху.

Економія не завжди вигідна

Недорогі апарати не відрізняються високою продуктивністю. Всьому виною недосконалість їх конструкції. Дешевизна обумовлена заміною багатьох металевих деталей пластиковими. Вони не прослужать довго, оскільки запас їх товщини швидко знижується, і відбувається ослаблення всіх складових. Через деякий час буде потрібна заміна деталей, що в результаті виллється в кругленьку суму.

Більш того, на таких моделях тримерів не можна працювати більше години. Їх періодично слід зупиняти і давати охолонути мотору. А це суттєво позначається на продуктивності зуботехнічної лабораторії, особливо при великому обсязі робіт.

Тримери в каталозі компанії «DLX»

У компанії «DLX» можна купити професійні тримери для зуботехнічних лабораторій за доступною ціною, а також підібрати до них відповідні диски. Якщо виникли питання щодо вибору моделі, просто запитайте нашого менеджера. Він завжди готовий допомогти кожному клієнтові вибрати відповідне обладнання та комплектовання до нього.