Тримачі для ковпачків

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
28.30 грн.
 
(0)
34.80 грн.
 
(0)
30.50 грн.
 
(0)
40.60 грн.
 
(0)
47.20 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Тримачі абразивних ковпачків

Апаратний манікюр і педикюр мають багато переваг. Це ефективніший і безпечніший спосіб обробки нігтів, огрубілої шкіри – без ризику їх пошкодження. Останнім часом все більше майстрів активно використовують фрезери у своїй роботі, відповідно, та насадки до них. Серед насадок часто використовують одноразові абразивні ковпачки та циліндри – вони дозволяють правильно обробити нігті або шкіру, не потребують очищення та стерилізації, оскільки після застосування просто утилізуються.

Але для роботи з такими ковпачками потрібні спеціальні утримувачі. Їх ви зможете купити у цьому розділі нашого інтернет-майданчика. Так само ви можете купити й інші інструменти для манікюру, педикюру та нарощування нігтів.

Особливості тримачів для ковпачків

Тримачі для абразивних ковпачків – це спеціальні насадки для манікюрного фрезера, на які вдягають одноразові ковпачки. Самі насадки багаторазові, підлягають очищенню та стерилізації.

Виробники випускають власники двох основних видів: гумові та металеві.

Гумові тримачі

Гумові тримачі для ковпачків – це насадки, що складаються з металевого стрижня та власне тримача з гуми. Вони призначені для використання разом із циліндричними закругленими ковпачками.

Для виготовлення утримувачів використовується особливий вид гуми. Вона має достатню пружність, щоб надійно фіксувати ковпачок, але й високою жорсткістю, щоб не деформуватися під час роботи. Для кращої фіксації на гумовій частині тримача є спеціальні насічки – завдяки їм ковпачок щільно контактує з гумою і не зсувається навіть за високих обертів фрезера.

Завдяки спеціальним добавкам матеріал стійкий до зносу, стирання, появи тріщин або вм'ятин. Гума добре витримує різні механічні дії.

За рахунок властивостей матеріалу утримувачі можна стерилізувати хімічним способом – гума не боїться впливу води, миючих та дезінфікуючих засобів. Також утримувачі можна стерилізувати в УФ-боксах. Але їм не підходить стерилізація у сухожаровій шафі або автоклаві – на гуму негативно впливають високі температури.

Виробники випускають утримувачі різних розмірів, тому буде нескладно купити насадки, необхідні вам у роботі.

Металеві тримачі

Металеві тримачі для ковпачків – це насадки, призначені для використання разом із наждачними циліндрами. Такі циліндри використовують для різних процедур в апаратному манікюрі та педикюрі. Самі циліндри одноразові, але металеві тримачі до них багаторазові.

Металевий тримач є стрижнем і барабанчиком, на який нанесені насічки. Завдяки насічкам абразивний ковпачок надійно кріпиться до тримача, не зісковзує навіть при високих обертах. Проте, вдягати та знімати ковпачок нескладно.

Виробники випускають утримувачі з нержавіючої сталі або латуні (сплав міді та цинку). Кожен вид сплаву має свої переваги.

Нержавіюча сталь:

 • стійка до корозії;
 • стійка до дії агресивних середовищ;
 • має високу міцність;
 • біологічно інертна;
 • складніше піддається обробці;
 • вартість виробів із неї вище.

Латунь:

 • високі антифрикційні властивості;
 • простота обробки;
 • вартість виробів із латуні нижче;
 • менша стійкість до агресивних середовищ;
 • менша стійкість до корозії.

Незважаючи на різницю в деяких параметрах, обидва сплави чудово підходять для виготовлення тримачів для ковпачків. Які купити, латунні або сталеві – особистий вибір кожного, тому що при високій якості виготовлення обидва варіанти довговічні та надійні. Виробники пропонують тримачі різних розмірів та діаметрів, тому ви зможете знайти ті, що ідеально підходять для виконання різних завдань.

Які власники вибрати, металеві чи гумові? Майстрам рекомендують купувати кілька видів для використання з різними одноразовими абразивними ковпачками. У наборі насадок обов'язково повинні бути і металеві, і гумові тримачі, кількох розмірів - у цьому випадку ви зможете використовувати різні одноразові ковпачки при обробці натуральних, штучних нігтів або шкіри, що огрубіла.

На нашому сайті можна купити стоматологічну продуцію.