Шпателя зуботехнічні

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
50.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Шпателі зуботехнічні

Зуботехнічні шпателі - багатофункціональний інструмент, який нагадує плоску лопаточку чи ніж із закругленими краями. Стоматологи-терапевти їх використовують для змішування лікарських препаратів і пломбувальних матеріалів. Зубним технікам шпателі необхідні для перемішування стоматологічного цементу, гіпсу, силікону, альгінатних мас, полімерів (пластмас) й інших матеріалів, що застосовуються при виготовленні моделей і зубопротезних конструкцій.

Види зуботехнічних шпателів

Галузь застосування зуботехнічних шпателів обумовлена наступними відмітними характеристиками.

  • Особливості форми. Односторонні й двосторонні. У другому випадку інструмент має два робочих кінця подібних до подовжених прямих лопаток (для роботи зі стоматологічним цементом і лікарськими речовинами) або прості закруглені краї (для замішування гіпсу).
  • Матеріал виготовлення. Інструменти можуть бути пластиковими й металевими (з медичної нержавіючої сталі).
  • Дизайн. Односторонні шпателі часто оснащені дерев'яною або пластиковою ручкою, а двосторонні посередині мають грановану поверхню для утримування їх під час роботи. У двостороннього інструмента з пластика посередині є особлива ергономічна виїмка, що точно повторює вигини пальців.
  • Призначення. Для роботи з гіпсом, стоматологічним цементом і силіконом.
  • Розміри. Великі й малі, вузькі та широкі, а також зі змінною шириною.

Тому перед тим, як придбати інструмент, необхідно точно знати для яких цілей він потрібний.

Основні вимоги до шпателя

  • Хімічна інертність. Стійкість інструмента до хімічних реагентів. І пластик, і нержавіюча сталь цілком відповідають цій вимозі.
  • Комфорт під час роботи. Шпателі повинні мати анатомічну рукоятку й зручно лежати в руці.
  • Стійкість до обробки. Будь-медичний інструментарій багаторазового використання підлягає дезінфекції, передстерилізаційному очищенню й стерилізації (в автоклаві чи сухожаровій шафі). Тому він має бути не тільки інертним до різних хімічних речовин, але й стійким до корозії та дії високих температур, як під час експлуатації, так і зберігання.

Виробник інструмента

У каталозі представлені зуботехнічні шпателі виробництва Можайського медико-інструментального заводу (ММІЗ). Це підприємство, яке працює вже понад 100 років. Воно було засноване ще в XIX столітті, але тоді це була проста ткацько-прядильна фабрика, повністю демонтована після революції 1917 року. У 30-х роках ситуація кардинально змінилася. Був заснований завод ім. 14-й річниці Жовтня. Спочатку асортимент продукції був невеликим - всього 30 найменувань, але з часом він став поступово розширюватися. Сьогодні каталог заводу налічує понад 500 видів товару стоматологічного призначення.

Зуботехнічні шпателі в каталозі компанії «DLX»

Зуботехнічні шпателі й інший інструментарій Ви можете купити на торговому інтернет-майданчику «DLX». Тут представлений широкий асортимент продукції вітчизняних і зарубіжних компаній, що займаються виробництвом обладнання та витратних матеріалів для стоматологічної галузі медицини.

Увесь товар сертифікований і відповідає міжнародним стандартам якості. Ви завжди можете отримати консультацію в наших менеджерів із будь-якого питання.