Штифти беззольні

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
145.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Беззольні штифти

Штифти беззольні застосовуються під час моделювання індивідуальних куксових вкладок у ході реставрації коронкової частини зуба. За їх допомогою на гіпсовій моделі уточнюють форму каналу зубного кореня.

Що собою являють беззольні штифти?

Це пластмасові палички, один кінець яких має потовщення для зручності захоплення, а інший - конусоподібно звужується, що полегшує його установлення в кореневому каналі.

Штифти розрізняються за діаметром і довжиною, тому кожен вид промаркірований кольором. Помаранчеві вироби вважаються універсальними.

Незалежно від типу всі беззольні штифти мають мікронасічки, що сприяють кращому утриманню воску або зліпочної маси.

Завдяки особливостям матеріалу, з якого виконані штифти, вони легко хімічно зв'язуються з усіма видами стоматологічної пластмаси.

Спосіб застосування

Перед використанням штифтів для уточнення форми й глибини каналу зубного кореня модель з гіпсу обробляють спеціальними матеріалами, які мають ізолювальні властивості. Універсальний штифт покривають гарячим воском чи рідкої пластмасою, а потім припасовують на модель із гіпсу. Після того, як матеріал (віск, пластмаса) застигне, його витягують.

При виготовленні розбірної куксової конструкції на моделі додатково фіксують запірні штифти, які попередньо обробляють препаратами з розділювальними властивостями. Причому в цьому разі в першу чергу витягають запірний штифт, а потім і саму вкладку. Після чого їх передають у лиття.

«Рудент» - провідний виробник беззольних штифтів

«Рудент» ─  компанія, заснована в 2007 році. Спеціалізується на виробництві стоматологічних матеріалів. Сьогодні підприємство поставляє продукцію в країни СНД і ближнього зарубіжжя.

Більшу частину асортименту складають матеріали й обладнання для зуботехнічних лабораторій. Основна мета компанії - підвищення продуктивності праці й полегшення повсякденних завдань протезистів і зубних техніків завдяки якісному оснащенню їх робочих місць.

Крім беззольних штифтів, підприємство випускає стоматологічний гіпс, засоби для полірування, зуботехнічні рідини, стоматологічний силікон й обладнання для полімеризації.

Беззольні штифти в каталозі компанії «DLX»

Купити штифти беззольні як універсальні, так і запірні, можна в компанії «DLX». У каталозі представлено широкий асортимент зуботехнічних інструментів і витратних матеріалів відомих виробників стоматологічного обладнання.

Ціна на представлену продукцію доступна. Але Ви завжди можете отримати накопичувальну знижку, зареєструвавшись на сайті компанії. Більш того, доставка покупок на суму понад 2000 гривень здійснюється за кошт компанії. Ми завжди дбаємо про наших клієнтів.