Лігатури і еластичні матеріали

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
900.00 грн.
 
(0)
40.00 грн.
 
(0)
40.00 грн.
 
(0)
40.00 грн.
 
(0)
40.00 грн.
 
(0)
70.70 грн.
 
(0)
40.00 грн.
 
(0)
40.00 грн.
 
(0)
40.00 грн.
 
(0)
40.00 грн.
 
(0)
40.00 грн.
 
(0)
1263.10 грн.
 
(0)
40.00 грн.
 
(0)
40.00 грн.
 
(0)
40.00 грн.
 
(0)
40.00 грн.
 
(0)
40.00 грн.
 
(0)
40.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Лігатури й еластичні матеріали в каталозі DLX

Лігатури, еластичні тяги, ланцюжки - невід'ємні складові ортодонтичної корекції, і без них обійтися неможливо. Це витратний матеріал, запаси якого доводиться регулярно поповнювати кожному ортодонту.

Асортимент каталогу «DLX»

  • Лігатури з латексу. Виготовлені методом штампування. Кріпляться на крилах брекетів і призначені для фіксації дуги.
  • Лігатури з нержавіючої сталі. Фіксуються так само, як і м'які лігатури, але тільки з використанням спеціальних ортодонтичних інструментів. Застосовуються на заключних етапах лікування для закріплення отриманого результату.
  • Лігатури Кобаяші. Виготовлені з металу. Відмінність від звичайних елементів полягає в особливій формі та наявності на кінчику спеціального вигину - гачка. Він отриманий за допомогою точкового зварювання і призначений для фіксації міжщелепної еластичної тяги, пружин і ланцюжків.
  • Лігатури з тефлоновим покриттям. Мають підвищену естетичність, тому часто використовуються в поєднанні з керамічними або сапфіровими брекетами. Такі лігатури малопомітні, але в той же час надійно утримують дугу.
  • Еластичні ланцюжки. Це кільця, спаяні між собою. Бувають прозорими або кольоровими. Розрізняються довжиною кроку. Фіксуються стандартно - ланками на крилах брекетів. Використовуються для закриття проміжків між зубами.
  • Еластичні нитки. Є повноцінною альтернативою ланцюжкам. До точки опори фіксуються вузлом. Найчастіше нитки використовують при корекції за допомогою лінгвальних брекетів.
  • Еластичні тяги (еластики). Являють собою різнокольорові та прозорі кільця з латексу. Розрізняються товщиною та діаметром. Застосовуються для корекції міжзубних контактів.

Виробники лигатур в каталозі DLX

У каталозі «DLX» можна купити лігатури й еластики, виготовлені американською компанією «ORJ» (ОЕРДЖІ). Це один з найбільших виробників стоматологічного інструментарію та витратних матеріалів, зокрема для ортодонтії. Асортимент «ORJ» - це близько 13,5 тисяч найменувань. Товар поставляється в 90 країн світу. Вся продукція обов'язково перевіряється на якість. Зараз компанія має сертифікати ISO 9001 та ISO 13485 для медичних товарів, а також, сертифікат СЄ для європейського ринку та FDA для американського ринку.

Переваги покупки ортодонтичних матеріалів та інструментів на «DLX»

«DLX» - інтернет-майданчик, де можна купити практично все устаткування й інструментарій для стоматології та зуботехнічної лабораторії. Вся продукція - товари високої якості від провідних виробників зі світовим ім'ям.

Асортимент постійно поповнюється, при цьому регулярно проводяться акції та розпродажі. Але Ви завжди можете заощадити ще більше, якщо просто зареєструєтесь на сайті. Це дасть Вам накопичувальну систему знижок, і купувати товари стане ще вигідніше.