Стоматологічні інструменти

 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
60.00 грн.
 
(0)
580.00 грн.
 
(0)
580.00 грн.
 
(0)
600.00 грн.
 
(0)
910.00 грн.
 
(0)
660.00 грн.
 
(0)
660.00 грн.
 
(0)
600.00 грн.
 
(0)
600.00 грн.
 
(0)
444.00 грн.
 
(0)
444.00 грн.
 
(0)
258.00 грн.
 
(0)
420.00 грн.
 
(0)
235.00 грн.
 
(0)
1638.00 грн.
 
(0)
372.00 грн.
 
(0)
372.00 грн.
 
(0)
492.00 грн.
 
(0)
492.00 грн.
 
(0)
492.00 грн.
 
(0)
375.00 грн.
 
(0)
375.00 грн.
 
(0)
375.00 грн.
 
(0)
375.00 грн.
 
(0)
375.00 грн.
 
(0)
375.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Інтернет магазин стоматологічних інструментів

З історичних фактів відомо, що стоматологія бере свій початок з середини 17-18 століття. Через те, що раціон харчування і спосіб життя людей того часу був мізерний і примітивний, про таке захворювання як карієс і мова не йшла, а тим більше про методи його лікування. Але з часом з'явилася необхідність у наданні стоматологічної допомоги, а для цього були винайдені перші примітивні стоматологічні інструменти, конструкція яких була схожа на прилади з видобутку вогню.

Але ми живемо в сучасному світі, де науково-технічний прогрес зробив крок далеко вперед і для стоматології як науки немає межі досконалості. З кожним днем у практику вводяться нові методики лікування і протезування, які тягнуть за собою винахід нових конструкцій і модифікацій інструментарію, що застосовуються для втілення у практику стоматологів цих технік і методик.

Наш інтернет-магазин почав свій розвиток в епоху наукового прогресу, тому весь асортимент стоматологічних інструментів адаптований для застосування тільки сучасними фахівцями, що йдуть в ногу з часом.

Весь стоматологічний інструментарій за застосуванням поділяється на терапевтичний, ендодонтичний, пародонтологічний, хірургічний, ортопедичний, ортодонтичний і зуботехнічний.

Безумовно існує набір інструментів, яким користуються всі клініцисти вузьких спеціальностей стоматології, і називається він комплект стоматологічних інструментів для огляду порожнини рота. До цих інструментів належать: лоток для інструментів, стоматологічний зонд, дзеркало з тримачем, стоматологічний пінцет і двосторонній шпатель. Даний набір потрібний на всіх видах стоматологічного прийому і основне його призначення - це діагностичний огляд порожнини рота.

У каталозі товарів Ви знайдете якісні фотографії та опис кожної позиції, з рекомендацією виробника щодо застосування, призначення, обробки у процесі експлуатації. Весь асортимент інструментів для дантистів поставляється різними заводами-виробниками як вітчизняного, так і зарубіжного походження. Це наша принципова позиція, щоб кожен покупець мав право вибору.

Різновиди стоматологічних інструментів

  1. Терапевтичний інструментарій

До інструментів для проведення терапевтичних втручань належать: зонд, дзеркало, пінцет, шпатель для замішування цементу (пластиковий і металевий двосторонній) - це основний набір для огляду порожнини рота і виявлення уражених карієсом ділянок твердих тканин зуба; до інструментів додаткових належать: екскаватор (має різновиди у розмірах №1, №2, №3). Серед виробників даного виду інструментів є в наявності -  пакистанські. Інструменти для внесення і розподілу пломбувального матеріалу в порожнині - штопфер-гладилки різних розмірів і серпоподібні гладилки (класичної форми й дистальні) і для досягнення високого естетичного вигляду реставрацій - фігурні гладилки різних модифікацій. Особливе місце займають обертові інструменти для стоматологічних наконечників (турбінного і кутового-мікромоторного).

  1. Ендодонтичний інструментарій

До ендодонтичних інструментів належать все той же набір для огляду і дрібний ендодонтичний інструментарій: пульпоекстрактори, рашпілі, кореневі голки, К-рімери, К-файли, Н-файли, розгортки - Ларго і Гейтс, каналонаповнювачі, іригаційні файли, системи файлів для формування та розширення кореневих каналів: Протейпери, Mtwo, SOCO файли, Nitiflex, спредери, плагери, Wave One, К-флексорімери, ендодонтичні голки. За принципом застосування вони бувають машинні і ручні, різних розмірів і довжини. Основними виробниками даного виду інструментів є: «Dentsply», «MANI», «COXO», ОЕМ Кітай. Замовити й придбати їх можна, зареєструвавшись на сайті, що дає можливість отримати накопичувальну знижку, або зателефонувати й сформувати замовлення за допомогою менеджерів.

  1. Пародонтологічний інструментарій

Пародонтологічні інструменти представлені як пародонтологічні зонди, які застосовують для вимірювання глибини кореневого кармана, набору інструментів для зняття зубних відкладень, набори кюрет для проведення закритого і відкритого кюретажа, а також особливе місце серед пародонтологічних інструментів займають насадки для скейлера різних форм і модифікацій. Основний постачальник даного виду стоматологічних інструментів - завод «Woodpecker» - поставляє пародонтологічні насадки для скейлера з маркуванням "G" - для зняття над’ясенних зубних відкладень і проведення професійного чищення зубів і "P" - для видалення зубного нальоту і каменів у під’ясенній ділянці. На нашому сайті Ви знайдете весь перелік насадок з детальними фотографіями і описом щодо застосування.

  1. Хірургічний інструментарій

Хірургічні інструменти в каталозі інтернет-магазину «DLX» представлені в асортименті: щипці для видалення постійних і молочних зубів; різальні інструменти - скальпель (гострокінцевий, черевцевий, багаторазові й одноразові леза для скальпеля), ножиці з прямими і вигнутими браншами; кровоспинні затискачі різних модифікацій; голкотримачі; хірургічні інструменти для оперативних втручань - распатори, елеватори, пінцети хірургічні. Основним постачальником є завод  Пакистан.

  1. Ортопедичні інструменти в стоматології

Ортопедичні інструменти - це коронкознімачі ( Umutsan) - призначені для зняття коронок; відбиткові ложки (для дитячої, дорослої і беззубої щелеп), пластикові (одноразові) і металеві (що автоклавуються), ложки для реєстрації прикусу; коронкові ножиці, пістолети диспенсери для змішування і видавлювання силіконових відбиткових мас, чаші і шпателя для змішування альгінатних відбиткових мас, і, безумовно, не можна не сказати про алмазнї бори для прямого наконечника («DLX») для підгонки ортопедичних конструкцій поза зуботехнічної лабораторії. Стоматологічний інструментарій, зокрема ортопедичний, ми поставляємо в усі міста України транспортною компанією «Нова пошта».

  1. Зуботехнічний інструментарій

Зуботехнічний інструментарій представлений на сайті в широкому асортименті та містить інструменти для роботи з усіма видами зуботехнічних матеріалів - це воски, пластмаси, метал, кераміка, цирконій. На Ваш вибір представлені: щітки з усіх видів матеріалів (натуральний ворс, синтетичний нейлон, щітки-пушок, тканинні, шкіряні, фетрові), муслінові круги. Всі ці інструменти призначені для різних етапів шліфування, контурування, полірування й фінішного полірування ортопедичних конструкцій до дзеркального блиску. Пензлі для нанесення керамічних мас з натурального і синтетичного ворсу. Не можна не сказати про твердосплавні фрези з різними видами нарізки і насічок , які надають асортимент інструментів, що орієнтований на всі види обробки й різні матеріали.

Купити стоматологічні інструменти

Наш торговельний майданчик не залишить байдужим жодного стоматолога і зубного техніка, адже ми працюємо для Вас, головна наша мета - забезпечити лікарів і клініки всім необхідним.

Оплатити замовлення можна як готівковим, так і безготівковим розрахунком. Готівковий розрахунок проводиться на картку ПриватБанку або післяплатою у відділенні «Нової пошти».

У нас Ви можете замовити все для стоматології. Крім матеріалів є можливість замовити стоматологічні матеріали та стоматологічне обладнання.