Імплантологічне обладнання

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
65000.00 грн.
 
(0)
62900.00 грн.
 
(0)
12700.00 грн.
 
(0)
9600.00 грн.
 
(0)
54362.10 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Стоматологічне імплантологічне обладнання

Імплантологічна стоматологія (дентальна імплантація) - це самостійний розділ хірургічної стоматології, який спрямований на вирішення хірургічним шляхом ортопедичних проблем: відновлення втрачених зубів, рівномірний розподіл жувального навантаження, відновлення цілісності зубного ряду, відновлення функції мовлення і пережовування їжі.

Робота хірурга-імплантолога неможлива без застосування спеціалізованого хірургічного обладнання та інструментів. Даний вид оперативних втручань пов'язаний з роботою в області кістки нижньої і верхньої щелеп, відповідно до обладнання пред'являються певні вимоги.

У розділі «Імплантологічне обладнання» інтернет-магазину DLX представлений апарат азіатського виробника «COXO» (Китай) - фізіодіспенсер «C-Sailor +» і наконечник для фізіодіспенсера НУПК COXO CX235 C6-19 (20: 1).

Професійне імплантологічне обладнання C-Sailor +

«C-Sailor +» - професійне імплантологічне обладнання, без якого неможливе проведення дентальної імплантації. Даний вид обладнання складається з насоса (помпи), мотора, блоку управління, ротаційного наконечника, системи охолодження. При виборі моделі фізіодіспенсера хірург-імплантолог насамперед зверне увагу на наявність високоякісного і довговічного мотора, потужної помпи, наконечника з функцією зниження і наявністю зовнішнього охолодження, програмованою кількістю оборотів, наявність програмованого торка (зупинка інструменту при досягненні заданого зусилля), потужності двигуна.

ОСОБЛИВОСТЯМИ МОДЕЛІ Є:

 • Кутовий наконечник - кнопка для затиску інструментів в головці наконечника, зменшена головка, зовнішня система охолодження, зниження 20: 1.
 • Мотор (виробництва Швейцарія) - безшумний, має запобігання перегріву, діапазон торка (55Hcm), регульовані оберти обертання (40 000 об / хв), без щіток.
 • Педаль оснащена допоміжними кнопками для зручності використання.
 • Система охолодження - зовнішня система (фіксується на наконечнику) і внутрішня, управляти роботою фізіодіспенсера можна як за допомогою педалі, так і задаючи програму на блоці управління, завдяки помпі перекачування розчинів відбувається дуже швидко.
 • Екран блоку управління - світлодіодний і високоточний.

Основні технічні характеристики:

 1. Потужність-120 Вт;
 2. Торк (крутний момент) в діапазоні - 5-55;
 3. Швидкість обертання - до 40 000 об / хв;
 4. Подача рідини - 150 мл / хв.

Також на сайті «DLX» Ви зможете замовити та купити наконечники кутові для імплантології.

Наконечники для імплантології

 • У каталозі продукції представлені наконечники азіатського бренду «COXO» НУПК COXO CX235 C6-19 (20: 1) для імплантології та основні характеристики для них:
 • високоякісний матеріал з якого вони виготовлені - це нержавіюча сталь з титаном і спеціальне антикорозійне покриття, що робить наконечник більш стійким до впливу пари під час автоклавування;
 • наявність зовнішнього та внутрішнього охолодження;
 • дозволяє досягти зниження швидкості 20: 1;
 • кнопковий затискач бора;
 • зменшена ергономічна головка кутового наконечника.

Купити стоматологічне імплантологічне обладнання

Купити недорого сучасне обладнання кращих вітчизняних і зарубіжних виробників оптом і в роздріб пропонує стоматологічний інтернет-магазин «DLX». З нашою допомогою Ви зможете повністю укомплектувати стоматологічний кабінет усім необхідним в найкоротші терміни, заощадивши час і гроші. Актуальні ціни представлені в прайсе. Замовити апарат ультразвуковий стоматологічний терапевтичний і інший товар Ви зможете, заповнивши спеціальну форму на сайті. Наш менеджер зв'яжеться з вами, погодить перелік і вартість обладнання, а в разі потреби допоможе зробити правильний вибір. Доставка здійснюється в усі міста України.