Про компанію

Ми раді Вас вітати в інтернет-магазині «DLX»!

DLX - компанія (інтернет-майданчик), що спеціалізується на реалізації стоматологічних матеріалів, інструментарію та обладнання.

У каталозі продукції представлений широкий асортимент товарів таких провідних світових виробників, як: 3M ESPE, KERRHAWE, DENSPLY, MEDICOM, SPOFA, KENDA, а також якісна, але більш доступна за ціною продукція таких компаній, як: СТОМА, ЛатусWOODPECKER, COXO,  HUGE

При цьому ми є офіційним дилером компаній:  WOODPECKER, COXO,Стома, Asim InstrumentsDIDENTKendaCodyson,  що дозволяє нам забезпечити як регулярні поставки їхньої продукції, так і оптимальні ціни. Продукція цих підприємств добре зарекомендувала себе і активно використовується в практиці лікарів-стоматологів. Сайт забезпечений простою і ефективною системою підбору товарів по стоматологічної спеціалізації, виробнику або технічними характеристиками, а також містить максимум корисної та необхідної інформації про продаваної продукції. Можна скористатися перемикачем відображення товарів і бачити на сайті тільки товари які є в наявності.

Клієнтів обслуговують кваліфіковані та досвідчені менеджери, оперативно і ретельно виконують кожну заявку.

Ми також рекомендуємо ознайомитися з користувальницькою угодою та політикою конфіденційності сайту dlx.ua 

Ліцензії та сертифікати нашої компанії

Співпрацюючи з нами, Ви можете:

  • отримати всі необхідні матеріали для вашої роботи в оптимальні терміни;
  • заощадити свій час і гроші;
  • ознайомиться з новинками в області стоматології.

Ваші інтереси є нашим пріоритетом.

 

Замовлення  товарів за телефонами

073 77-20-277, (067) 119-119-8

(095) 056-056-9, (057) 756-8-000