Оплата і доставка

Доставка:

Після здійснення замовлення наш менеджер Вам передзвонить і уточнить деталі замовлення, в тому числі спосіб і терміни доставки.

Безкоштовна доставка! При замовленні на суму от 3000 грн доставка здійснюється за рахунок магазину.

При замовленні до 3000 грн. Доставку  сплачує Покупець.

 

Доставка по Харкову

Доставка по місту Харків не здійснюється кур'єром. !

Доставка по Україні

Наш магазин співпрацює з однією з найнадійніших транспортних компаній - Нова Пошта, тому доставка по Харківській області та іншим містам України відбувається швидко і з мінімальними затримками.

Після відправки товару Вам прийде смс-повідомлення з номером товарно-транспортної накладної (ТТН), за допомогою якого Ви завжди можете перевірити місцезнаходження Вашого замовлення на сайті Нової Пошти.

Вартість доставки - за тарифами Нової Пошти.

 

Способи оплати:

Оплата через Приват24.

Час зарахування коштів: миттєво.

Оплата через термінал ПриватБанку

Ви можете оплатити Ваше замовлення більш ніж в 3000 відділень банків України.

Комісія: 0.5%.


 

Скасування замовлення

Замовник має право скасувати замовлення в будь-який момент, в тому числі, коли товар вже доставлений. Замовник прагне попередити Компанію про скасування замовлення по можливості в найкоротші терміни. Замовнику, який здійснив попередню оплату замовлення, але не отримав його у встановлений час зі своєї вини або необґрунтовано відмовився від отримання замовлення при його доставці додому або в офіс, повертаються гроші тільки в сумі вартості товару (без транспортних витрат).Замовник розуміє і погоджується, що повторювані випадки скасування замовлення в момент доставки, а також зміна складу замовлення під час доставки і вже після здійснення продажу, може привести до того, що Компанія не буде обслуговувати надалі цього Замовника.

Обмін товару

Обмін товару можливий протягом 14 днів (крім товарів, що потрапляють під Постанова Кабінету Міністрів України від 19.03.94 р № 172), не рахуючи дня покупки, якщо товар не був у вживанні, зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також супроводжується документами, виданими разом з товаром при його покупці. Доставка товару в центральний офіс здійснюється за рахунок покупця. Повернення грошей або заміна на інший товар виробляється після отримання Компанією товару, що повертається.