Все для стоматології в інтернет-магазині Dlx

Компанія Dlux пропонує своїм клієнтам перевірені і надійні стоматологічні товари. Взявши до уваги прохання клієнтів, ми створили зручний інтернет-магазин стоматологічного обладнання, матеріалів і стоматологічних інструментів, а також спеціалізованого інструментарію і матеріалів для зубних техніків, хірургічних і ендодонтичних інструментів і матеріалів, скалером і фотополімерних ламп.

Dlx стоматологія - асортимент з усього світу

Щоб ви могли вибрати кращі продукти і матеріали для стоматології, нами сформовано докладний каталог з детальними описами та актуальними цінами. В асортименті представлені матеріали, обладнання та інструменти від провідних зарубіжних виробників (Medicom, 3M, Spofa, Kerr, Densply, Kenda і багато ін.) І вітчизняних торговельних марок ( Латус, Стома). Крім того, у нас представлена ​​продукція азіатських виробників, якість яких перевірено стоматологами (Woodpecker, HTM, Huge, Coxo).

Dlx - ваш особистий стоматологічний магазин

У нас дійсно зручно замовляти і купувати. Зателефонуйте нам або скористайтеся формою онлайн-заявки (без реєстрації), яка працює цілодобово. Сплачуйте покупку готівкою або банківською картою, і ми доставимо її протягом 1-2 днів в будь-який куточок України. Інформація про попередні замовлення кожного клієнта зберігається на сайті, так що ви можете завжди знати історію ваших покупок.

Працюємо чесно і безпечно

Ми постаралися максимально широко представити реєстраційні документи на товари в нашому магазині. Якість матеріалів і устаткування для стоматологічних кабінетів гарантовано виробником і магазином. Якщо ж якість покупки не влаштувало вас, ми оформляємо повернення відповідно до законодавства України. Крім того, клієнт може скасувати замовлення в будь-який час, навіть в момент доставки. Ми - прихильники прозорої цінової політики. Ціни на товари в нашому інтернет-магазині актуальні в будь-який момент часу.

Програма лояльності без «підводних каменів»

З першої покупки Стоматматеріали, для зареєстрованих покупців, включається накопичувальна система знижок. При цьому не зобов'язуючи замовляти товар щомісяця. У день народження замовника діє додаткова знижка на покупку. Наша мета - зробити інтернет-магазин Dlx універсальним порталом стоматологічних товарів, в якому ви знайдете все необхідне для повсякденної практики.