Диски шліфувальні

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
165.00 грн.
 
(0)
165.00 грн.
 
(0)
795.00 грн.
 
(0)
795.00 грн.
 
(0)
785.00 грн.
 
(0)
795.00 грн.
 
(0)
785.00 грн.
 
(0)
785.00 грн.
 
(0)
795.00 грн.
 
(0)
785.00 грн.
 
(0)
785.00 грн.
 
(0)
700.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Диски шліфувальні стоматологічні

При проведенні реставраційних робіт стоматолог використовує кілька видів інструментів, щоб досягти ідеально гладкої поверхні пломбувального матеріалу та правильної анатомічної форми зуба. Серед використовуваних інструментів особливе місце займають шліфувальні диски, купити які можна в нашому інтернет магазині стоматологічних інструментів, даному розділі.

Шліфувальні диски застосовуються в стоматології повсюдно, без них складно довести поверхню реставраційного або пломбувального матеріалу до ідеального стану. Але цим використання дисків не обмежується – їх застосовують і в протезуванні при роботі з різними пластмасами, керамікою та металами. Таке широке використання дисків робить їх затребуваними у всіх галузях стоматології.

Каталог нашої компанії містить десятки видів найменувань дисків, тому знайти відповідний тип буде нескладно для будь-яких цілей. Замовити товари можна великим та дрібним оптом, а також у роздріб.

Призначення та види шліфувальних дисків

У стоматологічній практиці диски використовують для таких робіт:

 • зняття надлишку матеріалу при пломбуванні чи реставрації зубів;
 • видалення зайвого матеріалу при виготовленні протезів із пластмас, кераміки або металів;
 • шліфування та полірування поверхні пломб, протезів.

Відповідно для кожного виду робіт використовують різні диски. Вони розрізняються за матеріалом основи, типом зв'язування матеріалу, ступенем абразивності.

Основа дисків може бути пластиковою (лавсановою), гумовою або паперовою. Диски на пластиковій основі – супертонкі та гнучкі, використовуються для делікатної обробки поверхонь. Диски на паперовій або гумовій основі є універсальними.

Як абразив використовують кристали оксиду алюмінію. Це популярний матеріал, що має високу міцність, стійкість до нагрівання при використанні на високій швидкості. Для зв'язування кристалів застосовують різні технології цементування - керамічну в'язку, мінеральну в'язку або еластичну в'язку.

Шліфувальні диски, що використовуються в стоматології, мають кілька ступенів абразивності – грубі, середні, тонкі та супертонкі. Також у нас на сайті є диски зуботехнічні алмазні.

Всі диски мають такі характеристики:

 • міцність;
 • стійкість до сипкості та кришення під час роботи;
 • збереження якостей при помірному нагріванні;
 • стійкість до дії хімічних речовин;
 • можуть стерилізуватися різними способами.

Для роботи диски кріпляться на спеціальному утримувачі. Завдяки металевому кільцю фіксація інструменту надійна, але легко зняти.

Диски водостійкі

Диски водостійкі є терапевтичним інструментом та використовуються на заключному етапі лікування карієсу, а саме для полірування цементних пломб.

Матеріал виготовлення

Основа водостійких дисків - папір, зверху покритий дрібнозернистим пилом карбіду кремнію (карборунду). Цей синтетичний матеріал дуже міцний і лише трохи поступається за твердістю алмазу. Тому чудово підходить для шліфування та полірування цементних пломб, що відрізняються високою міцністю. У той час, як більшість матеріалів, що використовуються для шліфування, не здатні добре впоратися із цією проблемою.

Паперові водостійкі диски з покриттям карборунду упаковані по 400 шт. Товщина одного диска становить лише 0,4 мм, а діаметр може бути 18 або 20 мм.

Особливості використання

Шліфування пломб водостійкими дисками забезпечує:

 • ідеально гладку поверхню без мікротріщин та природний «сухий» блиск;
 • усунення ділянок підвищеної оклюзії;
 • видалення поверхневого шару пломби, інгібованого киснем, який згодом може позначитися на її міцності, а також легше забарвлюється при вживанні продуктів, що містять пігменти, що призводить до стійкої зміни відтінку пломби;
 • створення непомітної межі між зубом та пломбою, яка під час перевірки стоматологічним зондом зовсім не відчувається.

Відмінною особливістю дисків є їхня водостійкість. При шліфуванні часто застосовується водяне охолодження, тому матеріал для обробки не повинен розмокати.

Широкий асортимент та вигідні умови

Переглянувши прайс компанії, ви знайдете десятки видів шліфувальних дисків, призначених для обробки композитів, кераміки, пластмас та металу. Як і належить таким інструментам, вони коштують недорого, тому кожен лікар або зубний технік може купити диски в будь-якій кількості. Те, що інструменти коштують дешево, не означає їх низької якості – ми пропонуємо продукцію солідних виробників, яка добре зарекомендувала себе в багатьох країнах.

Замовити шліфувальні диски можна оптом та в роздріб. До кожної позиції додається опис товару, основні характеристики, щоб ви змогли максимально точно підібрати інструмент.

Доступна ціна, широкий асортимент та доставка в будь-яке місто країни – те, що робить покупки у нас максимально зручними та вигідними. Каталог постійно поповнюється новим стоматологічним інструментом, всі товари є в наявності, ціни актуальні. Вартість доставки залежить від обраної транспортної компанії та її тарифів.

Крім шліфувальних стоматологічних дисків на нашому сайті представлені й інші популярні категорії стомат товарів: ретрактори стоматологічні, ультразвукові мийки, фрези, штифти скловолоконні і багато іншого. З доставкою в Київ, Харків, Львів та по всій Україні.