Тертки для стоп

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
95.00 грн.
 
(0)
63.60 грн.
 
(0)
333.90 грн.
 
(0)
63.60 грн.
 
(0)
63.60 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Професійні тертки для ніг

Педикюр – це процедура для краси. Насамперед професійна обробка стоп необхідна для здоров'я та гігієни. Своєчасне видалення ороговілої шкіри - основа педикюру, і в цій справі не обійтися без такого інструменту, як тертка для стоп. Крім терток на нашому сайті можна купити інші інструменти для педикюру.

Тертка для стоп – це той інструмент, який має бути в арсеналі кожного майстра педикюру. Та й у кожному будинку, адже домашні гігієнічні процедури ніхто не скасовував. Але в майстра має бути одразу кілька терок, різних. Адже кожному клієнту потрібен індивідуальний підхід.

Види та призначення терток для ніг

Отже, терка для стоп - це аксесуар, що використовується для видалення шкіри, що ороговіла, натоптишів, сухих мозолів, якщо мається на увазі ручна техніка педикюру. Практично всі терки є інструментом, що складається з основи з ручкою. На основі закріплений той чи інший вид абразиву, який і видаляє шкіру, що орогів. Виробники пропонують кілька видів терок і кожен вид вирішує окремий спектр проблем.

Керамічні тертки

Належать до найбільш безпечних та ефективних інструментів. На пластикову або дерев'яну основу нанесено керамічне покриття з абразивною крихтою – використовується сапфірова, алмазна або рубінова крихта. Керамічні терки міцні, довговічні, забезпечують ефективне відлущування шкіри. При правильному доборі абразивності обробка стоп стає простою процедурою, результат якої гарантовано гарний. А термін служби тертки повністю виправдовує її вартість.

Лазерні тертки

Робоча поверхня таких терок виконана із металевого сплаву – міцного, нержавіючого, стійкого до механічних навантажень. Метал за допомогою лазера покривають гострими, мікроскопічними зубцями – виходить абразивна поверхня, яка акуратно забирають натоптиші, шорстку шкіру. При цьому обробка делікатна і її результат завжди відмінний.

Наждакові тертки

Належать до найдешевших. Вони зручні, добре обробляють шкіру, при правильному доборі абразивності забезпечують якісний педикюр. Але у наждачних терок є один недолік - мінімальний термін служби. Втім, враховуючи ціну інструменту, це не така вже й нестача.

Пемза

Слід розрізняти натуральну пемзу (пористе вулканічне скло) та особливий вид пінобетону, з якого виготовляють, у тому числі, і терки для стоп. Натуральна пемза довговічна, вона добре справляється з відлущуванням ороговілої шкіри. При цьому вплив на стопи делікатний. Вартість натуральної пемзи не така вже й висока, і вона повністю виправдовується довговічністю терки.

Що стосується пінобетону, то він найкраще підходить для повсякденної обробки стоп. Або для попереднього відлущування, з подальшим застосуванням інших терок, наприклад, лазерної або керамічної.

Педикюрні диски

Це особливі насадки для фрезера. Диски багаторазові, до них додаються одноразові файли з різним ступенем абразивності.

На що ще звернути увагу при виборі тертки

Як було зазначено вище, абразивна частина терки кріпиться на ручку. Ручка може бути виготовлена ​​із дерева або пластику. Що віддати перевагу?

Безумовно, дерево виглядає благороднішим і красивішим, але, вибираючи тертку для професійного використання, зупиніться на пластиці. Він довговічніший, не боїться впливу води, легко очищається і дезінфікується. Дерево залиште для домашнього використання (особистого), і не забувайте зберігати тертку подалі від води.

Ще один важливий момент – абразивність тертки. Випускають інструменти з такою абразивністю:

  • 60-80 грит - висока жорсткість, такі терки використовують для видалення грубої шкіри, натоптишів, сухих мозолів;
  • 80-120 грит – середня жорсткість, використовується для основної обробки стоп з невисоким ступенем ороговелості шкіри;
  • 100-180 грит - м'яка терка - для делікатного відлущування або обробки стоп з м'якою шкірою.

Таким чином, у майстра педикюру має бути як мінімум три типи терок з різною абразивністю. Що стосується домашнього використання, то варто купити тертку, виходячи з особливостей стоп - якщо шкіра на них грубіє повільно, підходить абразивність м'яка. А якщо стопи схильні до швидкого огрубіння, то краще брати терку жорстку, і до неї – м'яку, для фінішної обробки.