Арде Квік Цем (подвійного затвердіння) картр. 8г.

 
 Ціна є актуальною
  • Модель
  • ARD000440
815.00 грн.
Додати у кошик
ОПИС

Arde Quick Cem - це текучий мікрогібридний композит подвійного затвердіння для фіксації світлопровідних і світлопровідних вінірів, технік внутрішнього і зовнішнього нанесення, коронок і мостів, ортодонтичних матеріалів (наприклад, підготовлених штифтів) і для пломбування невеликих передніх і дуже маленьких задніх.

Склад: мономерна матриця: діуретан-диметакрилат, ізопропілен-біс (2(3)-гідроокис-3(2)-4(фенокси)пропіл-біс(метакрилат); 1,4 бутан-діолдіметакрилат; скляний наповнювач 63% від ваги ( середній розмір частинок 4.3 нм), сильно подрібнений діоксид кремнію (пор. розмір частинки 0,012 нм)

Arde Quick Cem є рентгеноконтрастним, флюорисцентним і легко полірованим, дуже естетичним матеріалом із чудовою стійкістю кольору.

Спосіб застосування:

1. Ізоляція: рекомендується, щоб поверхня була сухою. Слід використати раббердам.

2. Підготовка порожнини: підготуйте порожнину відповідно до клінічних правил пломбування. Почистіть порожнину та, у разі потреби, захистіть пульпу пастою з гідроокисом кальцію.

3. Техніка тотального протруювання: спочатку нанесіть травильний гель на емаль (залишіть його на 30-60 секунд для дії на емаль), а потім – на дентин (залиште його на 10 секунд на дентинній поверхні). У разі високої фторидизованості зуба залиште травильний гель на 90-120 секунд (або повторіть перший крок). Потім протягом 20 секунд промийте водою і висушіть емаль підготовленим повітрям. Дентін має залишатися вологим! Протруєна емаль повинна придбати крейдово-білий відтінок.

4. Нанесення адгезиву подвійного затвердіння. Рівні кількості Arti Bond II LC та Arti Bond II LC Activator змішуються протягом 15 секунд. Оберігайте від прямих сонячних променів. Нанесіть суміш, використовуючи аплікатор, на підготовлений дентин або емаль на 30 секунд і провентилюйте протягом 15 секунд несильним потоком повітря. Отриманий склад починає самоотверждаться після закінчення 3хвилин. Фотополімеризуйте склад протягом 20 секунд. Повторіть ці кроки щонайменше ще раз для досягнення кращої адгезії. Продовжуйте роботу.

4. Нанесення Arde Quick Cem. Arde Quick Cem автоматично змішується за допомогою змішувальних канюль системи картриджів (система змішування автомікс) або використовуючи блокнот. В ході лікування Arde Quick Cem наноситься тонкими шарами від 2 мм (щоб мінімізувати полімеризаційну усадку) та полімеризується протягом від 40 до 60 секунд залежно від умов використання та потужності фотополімеризаційної лампи. Система самозатвердіння композиту починається паралельно і настає після 4 хв 30 с (робочий час). Загальний час полімеризації від 7 до 9 хвилин.

Відгуки

Покупці, які купили цей товар, також придбали