Ardenia

Ardenia

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
307.00 грн.
 
(0)
313.00 грн.
 
(0)
500.00 грн.
 
(0)
1015.00 грн.
 
(0)
180.00 грн.
 
(0)
355.00 грн.
 
(0)
867.00 грн.
 
(0)
540.00 грн.
 
(0)
219.00 грн.
 
(0)
419.00 грн.
 
(0)
938.00 грн.
 
(0)
525.00 грн.
 
(0)
635.00 грн.
 
(0)
530.00 грн.
 
(0)
600.00 грн.
 
(0)
276.00 грн.
 
(0)
835.00 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Ardenia

Фірма Ardenia реалізує інноваційні стоматологічні розробки в галузі стоматології. Вона існує на ринку вже багато років. Країна виробник - Німеччина. У створенні матеріалів приймають участь досвідчені лікарі та вчені з використанням передових німецьких лабораторій, що забезпечує високу якість товарів підприємства. Виробничі об'єкти також знаходяться в Німеччині.

Німецька фірма Ardenia випускає великий перелік матеріалів, який налічує понад 100 найменувань товарів. Вони поставляються не тільки на внутрішній ринок, а й на зовнішній (більше 70 країнам світу). Це говорить про високу якість товарів і конкурентоспроможність компанії.

Асортимент продукції«Ardenia»

Продукція бренду «Ardenia» використовується в різних стоматологічних галузях - терапевтичній, ортопедичній. Основна спеціалізація фірми - пломбувальні матеріали.

Підприємство виробляє:

  • Засоби для фіксації ортопедичних конструкцій. Хіт фірми - цемент Arde Tempo Cem. Він не впливає на затвердіння пломбувальних і фіксувальних матеріалів на основі композитів.
  • Композитні реставраційні матеріали. Особливим попитом користується композит Arde Fine Nano Q, розроблений з метою економії часу при відновленні жувальних зубів. Композит відрізняється природною флуоресценцією.
  • Матеріали для вибілювання зубів. Фірма виробляє вибілювальну систему, яку використовують при різних захворюваннях, що супроводжуються зміною кольору емалі та депульпованих зубів.
  • Матеріали для герметизації фісур і фторування.

Пломбувальні матеріали активно застосовуються для покриття дентину, а також при лікуванні каріозних порожнин різної локалізації. Вони добре поліруються і не липнуть до інструментів. З їх допомогою лікар може проводити моделювання стільки часу, скільки буде потрібно в кожному клінічному випадку.

Виробництво здійснюється на сучасному обладнанні з урахуванням практичних вимог до стоматологічних товарів. Більшість вітчизняних лікарів вже випробували і оцінили по заслузі продукцію компанії «Ardenia». Широкий асортимент продукції дозволяє забезпечити будь-яку стоматологічну клініку усім необхідним для надання якісних послуг.

Оплата і доставка продукції «Ardenia»

Асортимент компанії Ardenia користується попитом на Україні вже багато років. Ви можете замовити товари німецького бренду на нашому офіційному сайті. Оплатити замовлення можна: через Приват24, готівкою кур'єру (при доставці по Харкову), післяплатою (при доставці по іншим містам України), у терміналі ПриватБанку.