HUGE

HUGE

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
3076.40 грн.
 
(0)
5129.00 грн.
 
(0)
3764.40 грн.
 
(0)
1623.70 грн.
 
(0)
514.60 грн.
 
(0)
1695.30 грн.
 
(0)
3590.80 грн. 3218.73 грн.
 
(0)
4698.50 грн.
 
(0)
2638.10 грн.
 
(0)
570.90 грн.
 
(0)
798.90 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію HUGE

Серед виробників стоматологічних матеріалів компанія «HUGE» займає одну з провідних позицій. Країна виробник - Китай. Вона активно розвивається на ринку з 1985 року. В даний час її виробництво займає площу близько 3 000 м2, де працюють понад 250 співробітників. Воно оснащене якісним модернізованим обладнанням, завдяки якому щорічно виробляють повний спектр акрилових зубів – більш ніж 30 млн. шт.

Китайська фірма «HUGE» пройшла сертифікацію на відповідність відразу декільком вимогам міжнародних стандартів. Її продукцію поставляють не тільки на внутрішній ринок, а й до інших країн світу, що говорить про її високу конкурентоспроможність і належну якість виробів. Завдяки багаторічному досвіду в галузі виготовлення синтетичних полімерних зубів «HUGE» відмінно розбирається в потребах клієнтів.

Асортимент «HUGE»

Фірма «HUGE» спеціалізується на виготовленні акрилових зубів. Вся продукція «HUGE» затребувана і отримала схвалення від багатьох фахівців в стоматологічній сфері. Її відрізняють високі естетичні якості і різноманітність форм і кольорів, природність. Продукцію випускають в 2 видах:

  • Двошарові акрилові зуби «Kaili». Можуть застосовуватися як для виробництва часткових, так і повних знімних протезів. Гарнітур «Kaili» представлений у великій різноманітності форм.
  • Тришарові акрилові зуби «Kaifeng». Вони є найкращими для щоденного застосування при виготовленні протезів.

В асортименті є планки жувальних верхніх, передніх нижніх, передніх верхніх, жувальних нижніх зубів. Акрилові вироби бренду «HUGE» виконані з якісного полімерного матеріалу з високою молекулярною вагою, мають низький відсоток вбирання води. Їх застосовують для постійного і тимчасового протеза. Придбати можна як повний гарнітур (в 1 упаковці 4 гарнітури), так і жувальні зуби (в 1 упаковці 12 планок).

Оплата і доставка товарів «HUGE»

Зуби акрилові пластмасові китайського бренду «HUGE» широко відомі по всьому світу, зокрема, в України. Замовити та оплатити їх можна на нашому офіційному сайті. Оплатити можна будь-яким зручним способом (як готівковим, так і безготівковим розрахунком). По Харкову продукцію доставляє надійна кур'єрська служба (при замовленні до 12:00 - в день замовлення). При замовленні від 2 000 грн. - доставку оплачує продавець, а при замовленні менше 2 000 грн. - покупець (становить 70 грн). Також передбачена доставка по всій території країни: до Києва, Запоріжжя, Херсону, Чернігова, Мелітополя, Ужгорода та багато інших міст. Вартість доставки розраховується за тарифами служби «Нова Пошта». Покупець має право обміняти або повернути товар (протягом 14 календарних днів), якщо він зберіг товарний вигляд і не був у вжитку.