HUGE

HUGE

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
3039.37 грн.
 
(0)
3547.53 грн.
 
(0)
5067.21 грн.
 
(0)
1047.56 грн.
 
(0)
846.48 грн.
 
(0)
564.00 грн.
 
(0)
2606.33 грн.
 
(0)
698.38 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію HUGE

Серед виробників стоматологічних матеріалів компанія «HUGE» займає одну з провідних позицій. Країна виробник - Китай. Вона активно розвивається на ринку з 1985 року. В даний час її виробництво займає площу близько 3 000 м2, де працюють понад 250 співробітників. Воно оснащене якісним модернізованим обладнанням, завдяки якому щорічно виробляють повний спектр акрилових зубів – більш ніж 30 млн. шт.

Китайська фірма «HUGE» пройшла сертифікацію на відповідність відразу декільком вимогам міжнародних стандартів. Її продукцію поставляють не тільки на внутрішній ринок, а й до інших країн світу, що говорить про її високу конкурентоспроможність і належну якість виробів. Завдяки багаторічному досвіду в галузі виготовлення синтетичних полімерних зубів «HUGE» відмінно розбирається в потребах клієнтів.

Асортимент «HUGE»

Фірма «HUGE» спеціалізується на виготовленні акрилових зубів. Вся продукція «HUGE» затребувана і отримала схвалення від багатьох фахівців в стоматологічній сфері. Її відрізняють високі естетичні якості і різноманітність форм і кольорів, природність. Продукцію випускають в 2 видах:

  • Двошарові акрилові зуби «Kaili». Можуть застосовуватися як для виробництва часткових, так і повних знімних протезів. Гарнітур «Kaili» представлений у великій різноманітності форм.
  • Тришарові акрилові зуби «Kaifeng». Вони є найкращими для щоденного застосування при виготовленні протезів.

В асортименті є планки жувальних верхніх, передніх нижніх, передніх верхніх, жувальних нижніх зубів. Акрилові вироби бренду «HUGE» виконані з якісного полімерного матеріалу з високою молекулярною вагою, мають низький відсоток вбирання води. Їх застосовують для постійного і тимчасового протеза. Придбати можна як повний гарнітур (в 1 упаковці 4 гарнітури), так і жувальні зуби (в 1 упаковці 12 планок).

Оплата і доставка товарів «HUGE»

Зуби акрилові пластмасові китайського бренду «HUGE» широко відомі по всьому світу, зокрема, в України. Замовити та оплатити їх можна на нашому офіційному сайті. Оплатити можна будь-яким зручним способом (як готівковим, так і безготівковим розрахунком). По Харкову продукцію доставляє надійна кур'єрська служба (при замовленні до 12:00 - в день замовлення). При замовленні від 2 000 грн. - доставку оплачує продавець, а при замовленні менше 2 000 грн. - покупець (становить 70 грн). Також передбачена доставка по всій території країни: до Києва, Запоріжжя, Херсону, Чернігова, Мелітополя, Ужгорода та багато інших міст. Вартість доставки розраховується за тарифами служби «Нова Пошта». Покупець має право обміняти або повернути товар (протягом 14 календарних днів), якщо він зберіг товарний вигляд і не був у вжитку.