Kerr

Kerr

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
83.00 грн.
 
(0)
5400.00 грн.
 
(0)
850.00 грн.
 
(0)
695.00 грн.
 
(0)
1750.00 грн.
 
(0)
3620.00 грн.
 
(0)
790.00 грн.
 
(0)
1020.00 грн.
 
(0)
290.00 грн.
 
(0)
1780.00 грн.
 
(0)
500.00 грн.
 
(0)
685.00 грн.
 
(0)
500.00 грн.
 
(0)
585.00 грн.
 
(0)
201.70 грн.
 
(0)
226.40 грн.
 
(0)
15.01 грн.
 
(0)
1006.30 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Kerr

В даний час американська компанія «Kerr» є одним з провідних виробників різних стоматологічних матеріалів по всьому світу. Вона була заснована в 1891 році, з цього моменту регулярно здійснює розробку високоякісних матеріалів для стоматологічної сфери. У Kerr є 6 дочірніх компаній: AXIS Dental Corporation, Kerr U.K. Ltd, Vettec, Inc., Dux Industries, Inc., Kerr IP LLC, Dux Dental B.V. і Kerr Italia S.r.l. Центральний офіс компанії розташований в столиці США - Вашингтоні, а його філії знаходяться по всьому світу. Компанія «Kerr» є відмінним прикладом рівного співвідношення ціна-якість. Протягом понад 120 років компанія постачає у стоматологічні клініки по всьому світу необхідні матеріали для роботи лікарів-стоматологів. Річний оборот компанії складає більш ніж 900 000 одиниць продукції.

Виробництво продукції здійснюється на модернізованому обладнанні, усі розробки компанія проводить самостійно, регулярно вдосконалюючи не тільки технічні характеристики, але і дизайн своїх товарів.

У пріоритеті компанії - створення якісної екологічної продукції, яка дозволяє зробити високоестетичну реставрацію і отримати позитивні результати.

Асортимент продукції «Kerr»

Американська компанія спеціалізується на виробництві пломбувальних, витратних і допоміжних матеріалів, які знайшли широке застосування у всіх галузях стоматології. В асортимент продукції входять:

  • Фотополімерні композити.

Композитний реставраційний матеріал «Геркулайт» (Herculite® XRV), який виробляє компанія «Kerr», є найкращим матеріалом даної категорії вже протягом 15 років. Він забезпечує високу поліруємість і надає стійкий блиск. Відмітна риса Геркулайта - висока механічна міцність.

  • Цементи для пломбування та фіксації.

«Kerr» спеціалізується на виробництві текучих композитів, які застосовують при заповненні неглибоких порожнин і фіксації рухомих зубів.

  • Бондинг системи.

Компанія випускає однокомпонентні світлотвердіючі адгезиви, що використовуються для всіх видів реставрацій (прямих і непрямих).

  • Пасти для чищення та полірування.

Пасти, що випускаються компанією, відрізняються високою очищувальною здатністю і забезпечують оптимальне полірування. Також в асортименті є спеціальні пасти, які надають дзеркального блиску реставраціям із золота і композитів.

  • Ендодонтичні матеріали.

Компанія випускає «Сілапекс» (Sealapex) - матеріал для пломбування каналів. Він сприяє стимуляції росту твердих тканин в зоні перфорації.

Оплата і доставка продукції «Kerr»

У нашому інтернет-магазині стоматологічної тематики ви можете купити стоматологічні матеріали американської компанії «Kerr» з доставкою в будь-яке місто України. Продаж матеріалів «Kerr» здійснюється як оптом, так і в роздріб. Замовити доставку товарів можна в онлайн-режимі на нашому сайті. Можливі будь-які зручні для клієнта способи доставки і оплати, зокрема кур’єром по Харкову.