Codyson

Codyson

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
4664.40 грн.
 
(0)
5290.20 грн.
 
(0)
1758.60 грн.
 
(0)
3942.50 грн.
 
(0)
3994.40 грн.
 
(0)
24315.50 грн.
 
(0)
1608.10 грн.
 
(0)
12761.30 грн.
 
(0)
8300.00 грн.
 
(0)
4098.10 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Codyson:

Codyson - китайська компанія, що існуює на ринку з 2000 року. В даний час вона займає провідні позиції в Китаї з розробки і реалізації різних ультразвукових мийок. Виробництво підприємства знаходиться в місті Шеньчжень, річний обсяг становить понад 1 000 000 одиниць товару. Компанія Codyson спеціалізується на виробництві терапевтичного обладнання.

Підприємство випускає продукцію не тільки на внутрішній, але і на зовнішній ринок. Її асортимент активно використовують американські і європейські клініки, зокрема, французькі, італійські та німецькі.

Асортимент продукції «Codyson»

Компанія спеціалізується на виробництві ультразвукових очищувачів, які необхідні у всіх галузях стоматології. Вони призначені для очищення стоматологічних інструментів від різних забруднень. Тверді частинки, які утворюються під час лікування зубів, і пломбувальні матеріали сильно забруднюють стоматологічні інструменти. Після затвердіння очистити їх вручну дуже складно. У цьому випадку вдаються до застосування ультразвукових мийок.

Всі ультразвукові ванночки «Codyson» виконані з якісної нержавіючої сталі. Завдяки цьому вони не зношуються і не піддаються виникненню іржі довгі роки. Для полегшення перегляду вмісту мийки передбачено внутрішнє підсвічування. У ванни вбудовані таймери з різними режимами (від декількох секунд до декількох хвилин). Все обладнання має водозахищений ізольований корпус. До замовлення доступні китайські ванночки різного об'єму - від 600 мл до 2500 мл.

Принцип дії апарату заснований на створенні коливань рідини за допомогою ультразвуку, що дозволяє впоратися з будь-якими забрудненнями, навіть у важкодоступних місцях.

В асортименті «Codyson» представлена велика кількість різних мийок, що відрізняються за матеріалами і технічними характеристиками. Вся продукція повністю відповідає світовим стандартам якості, вони розроблені відповідно до ISO9001: 2008. Її якість по заслузі оцінили багато лікарів.

Оплата і доставка продукції «Codyson»

Продукція бренду «Кодісон» останнє десятиліття користується популярністю на території України. На нашому сайті ви можете замовити і купити ультразвукові мийки компанії «Codyson» за привабливою ціною. Оплатити обрану продукцію можна будь-яким зручним способом: готівкою кур'єру (при доставці по місту Харків), через Приват24, післяплатою (при відправці товару транспортною службою), а також через термінал ПриватБанку.