Користувальницька угода

ПРОПОЗИЦІЯ ПРО УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТОВАРІВ (ПУБЛІЧНА ОФЕРТА) З САЙТОМ DLX.UA

1. Прийом та обробка замовлень

1.1 Розміщення замовлення

Замовлення на сайті dlx.ua приймаються лише від зареєстрованих користувачів за допомогою Інтернет-майданчика Компанії (за телефоном Замовлення не приймаються). Реєстрація означає згоду Замовника дотримуватись умов цієї Угоди.
Реєстраційні дані Замовника Компанія використовує виключно для якісної взаємодії із Замовником та не має права передавати третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством України.

1.2 Обробка замовлення

Після того, як Замовник розміщує замовлення, йому надходить повідомлення на електронну адресу, що повідомляє про те, що замовлення потрапило до бази замовлень Компанії. Протягом певного часу менеджер  Компанії повинен зв'язатися із Замовником за залишеними координатами (телефон/електронна адреса) за питаннями обговорення замовлення. Менеджер не зобов'язаний давати консультації з технічних характеристик товарів за телефоном. Всі питання задаються через форму «CALL BACK»

1.3 Коригування замовлення

При виконанні замовлення менеджер Компанії не має права вносити зміни до переліку замовлених товарів та ціни на них без погодження із Замовником. У разі відсутності якогось замовленого товару Компанія зобов'язана попередити Замовника та запропонувати відповідну заміну. При цьому Компанія не несе відповідальності за збитки або можливий втрачений прибуток Замовника.

2. Оплата та документи

2.1 Вартість доставки

При замовленні на суму от 3000 грн доставка здійснюється за рахунок магазину.

При замовленні до 3000 грн. Доставку  сплачує Покупець.

2.1.1 Доставка кур'єром по Харкову / Безготівковий розрахунок

При оплаті за безготівковим розрахунком Замовник отримує оригінал рахунку та накладні від кур'єра при доставці. Для прискорення процесу доставки Замовник може надіслати копію платіжного доручення електронною поштою. Товар без документів не доставляється.

2.1.2 Доставка кур'єром/Оплата готівкою

При оплаті готівкою кур'єр доставляє бланк замовлення у двох примірниках із зазначеними реквізитами Компанії, датою продажу, назвами товарів, цінами, кількістю, оплатою за транспортні витрати, загальною вартістю покупки. Перший екземпляр бланка замовлення з відміткою про оплату, печаткою Компанії та підписом уповноваженої особи Компанії, а також товарний чек передається Замовнику. Інший екземпляр бланка замовлення з підписом Замовника про отримання Замовлення та оплати залишається у представника Компанії.

2.1.3 Самовивіз

Якщо Замовник вважає за краще забрати товар самостійно, він повинен узгодити з менеджером, за якою адресою та в який час буде проведена видача замовлення.

2.1.4 Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється кур'єрськими службами “Нова пошта”, «Нічний Експрес» протягом 1-3 робочих днів після надходження оплати. Можливе відправлення іншими кур'єрськими службами за домовленістю, офіси яких є у Харкові. І тут термін відправки 1-7 днів. Товар Замовник забирає в офіс кур'єрської служби.

2.2 Перевірка доставленого товару

При передачі замовлення Замовнику (Доставка Кур'єром по Харкову) обидві сторони зобов'язані перевірити відповідність найменувань та кількість товару на бланку замовлення та товарному чеку фактично привезеного товару. При доставці товару до інших міст України, Замовник зобов'язаний перевірити кількість місць та їх цілісність. Претензії щодо невідповідності кількості чи якості товару приймаються протягом 3 днів після отримання товару Замовником.

3. Доставка

3.1 Терміни

Зазвичай Компанія доставляє товар наступного робочого дня після зарахування коштів на розрахунковий рахунок компанії (при безготівковій оплаті) або наступного робочого дня після отримання замовлення (при оплаті готівкою кур'єру). При можливості у Компанії та зацікавленості у Замовника, замовлення за погодженням сторін може бути доставлене раніше. Замовник розуміє, що у Компанії може статися ситуація, при якій на доставку потрібно більше 2 робочих днів (відсутність вільних машин, що доставляють замовлення, та ін) або доставка взагалі тимчасово неможлива. При цьому Компанія не приймає на себе жодних зобов'язань щодо відшкодування будь-яких збитків Замовника, пов'язаних з несвоєчасним постачанням замовлення, але зобов'язана повідомити Замовника про ситуацію, що склалася, в найкоротші терміни. Якщо Замовник не влаштовує терміни поставки, він може відмовитися від замовлення.
Зі свого боку Замовник зобов'язується прийняти товар за вказаною адресою у встановлений час або перезаручити прийом замовлення довіреній особі. Якщо за вказаною адресою замовлення не було прийнято через відсутність Замовника або довіреної особи – транспортні витрати за цей «порожній» виїзд будуть включені у вартість цього або наступного замовлення. У будь-якому випадку менеджер Компанії та Замовник обов'язково узгоджують терміни доставки між собою та прагнуть виконання замовлення у встановлений час.

3.2 Скасування замовлення

Замовник має право скасувати замовлення будь-якої миті, у тому числі, коли товар уже доставлений. Замовник прагне попередити Компанію про відміну замовлення по можливості в найкоротші терміни. Замовнику, який здійснив попередню оплату замовлення, але не отримав його у встановлений час з вини або необґрунтовано відмовився від отримання замовлення при його доставці додому або в офіс, повертаються гроші лише у сумі вартості товару (без транспортних витрат). Замовник розуміє та погоджується, що повторювані випадки скасування замовлення в момент доставки, а також зміна складу замовлення під час доставки та вже після здійснення продажу може призвести до того, що Компанія не буде обслуговувати надалі цього Замовника.

3.3 Обмін товару

Обмін товару можливий протягом 14 днів (крім товарів, що потрапляють під Постанову Кабінету Міністрів України від 19.03.94 р. №172), не рахуючи дня купівлі, якщо товар не був у вжитку, зберіг товарний вигляд, споживчі якості, пломби, ярлики, а також супроводжується документами, виданими разом із товаром під час його купівлі. Доставка товару до центрального офісу здійснюється за рахунок покупця. Повернення грошей або заміна на інший товар здійснюється після отримання Компанією товару, що повертається.

4. Про законодавчу базу

Відносини Компанії та Замовника регулюють законодавчі акти: «Порядок заняття торговельною діяльністю та правил торговельного обслуговування населення», затверджений Кабінетом Міністрів України від 08.09.95 № 108 (із змінами та доповненнями), Закон України «Про захист прав споживачів», «Правила продажу на замовлення та вдома у покупців» (Наказ Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України від 29 березня 1999 року N 199 . Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 21 квітня 1999 р. за N 249/3542)

5. Про технічні характеристики, зовнішній вигляд, комплектність товарів

Компанія прагне надавати на сайті дійсні зображення товарів, повну інформацію про товари та комплектність. При цьому Замовник визнає, що можуть бути розбіжності реальних та представлених на сайті характеристик, оскільки виробники залишають за собою право змінювати ці характеристики без попереднього повідомлення нашої Компанії. Покупець повинен самостійно контролювати відповідність замовленого товару тому опису, який він отримав (перевіряти на сайтах виробників). Замовник має право відмовитись купувати товар при виявленні невідповідності.

6. Про гарантію

6.1 Документи

При доставці товарів, на які нормативними документами встановлені гарантійні строки, Компанія передає Замовнику технічний паспорт або інший документ, що його замінює. У цьому документі робиться відмітка про дату продажу (день доставки) та засвідчується печаткою та підписом уповноваженої особи Компанії.

6.2 Відповідальність за строки

Компанія прагне в описі продукції вказувати точні терміни гарантії, однак, щоб уникнути непорозумінь, Замовник повинен уточнювати термін гарантії у менеджера інтернет-магазину.

7. Про умови цієї Угоди

Компанія залишає за собою право змінювати умови цієї Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді Компанія зобов'язується попередити Замовника електронною поштою. Замовник погоджується отримувати від компанії інформативні повідомлення. Компанія повинна розміщувати умови цієї Угоди на своєму сайті.