Medicom

Medicom

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
254.00 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Medicom

Компанія «Medicom» спеціалізується на розробці, виробництві і реалізації одноразових виробів, призначених для стоматології, медицини, промисловості та гігієни. Вона була заснована в 1988 році в Канаді і досить швидко завоювала популярність на ринку серед виробників одноразових виробів медичного та немедичного призначення. Придбання у 2011 році 78% контрольного пакету акцій французької компанії «Kolmi-Hopen Group» - найбільшого в Європі виробника товарів медичного призначення - дозволило їй значно збільшити частку міжнародного ринку, а також розширити перелік продукції, що випускається. Сьогодні компанія «Medicom» має представництва в Америці, країнах Європи, Азії та Австралії, а її продукція реалізується більш ніж в 95 країнах світу. Головний офіс компанії знаходиться в Канаді.

Асортимент продукції містить: стерильні і нестерильні рукавички з різних матеріалів (латексу, вінілу і нітрилу), захисні маски, одноразові шапочки, стерилізаційні пакети, нагрудники, поліетиленові бахіли, серветки і багато іншого. Товари, що пропонуються брендом «Medicom», користуються популярністю як у лікарів і стоматологів, так і у працівників підприємств харчової та фармацевтичної промисловості, салонів краси та інших фахівців. Вся продукція має відмінну якість, яка відповідає міжнародним стандартам, що гарантує споживачеві гігієну і комфорт в роботі.

Обираючи вироби торгового бренду «Medicom», ви отримуєте не тільки високоякісну продукцію, але і робите надійне вкладення у власну безпеку і здоров'я Ваших пацієнтів. Саме наявність великого товарного і цінового діапазону, а також гідна якість виробів, забезпечує їх використання як в приватних, так і державних клініках.

Опис асортименту продукції Medicom

Використання одноразового медичного одягу в стоматологічній практиці є неодмінною умовою для підтримки норм санітарної та інфекційної безпеки.

У каталозі нашого магазину представлені маски процедурні від «Medicom» - призначені для захисту медпрацівників від захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом і запобігання їх розповсюдження; виступають бар'єром від проникнення вірусів і бактерій у дихальні шляхи; перешкоджають мікробному забрудненню робочого поля, утримуючи бактерії, які знаходяться в потоці повітря, що видихається. При їх виробництві застосовується гіпоалергенний нетканий матеріал, який добре пропускає повітря, і тому не утруднює дихання. Використання трьох шарів тканини, що містять антибактеріальний фільтр, забезпечує досить надійний захист від інфекцій. Мають простий і, в той же час, ергономічний дизайн: наявність трьох складок, надає можливість зручно розташувати маску на обличчі, а регульований носовий фіксатор і завушні петлі (без вмісту латексу) дозволяють щільно її зафіксувати. Припускають широку сферу застосування: загальна медична практика, зокрема стоматологія та косметологія, побутові умови, місця великого скупчення людей.

Особливості покупки в інтернет-магазині DLX

На нашому сайті Ви можете придбати оптом і в роздріб одноразовий одяг виробництва компанії «Medicom», зокрема маски процедурні «Face Mask Medicom», що застосовуються у всіх галузях стоматології: протезування, імплантологія, ортодонтія, ортопедія, пародонтологія, терапія, хірургія. Подбайте про здоров’я та безпеку персоналу і пацієнтів - купуйте засоби індивідуального захисту для лікаря і клієнтів.