HST

HST

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
138.00 грн.
 
(0)
2286.70 грн.
 
(0)
20739.60 грн.
 
(0)
16952.80 грн.
 
(0)
1813.60 грн.
 
(0)
138.00 грн.
 
(0)
656.00 грн.
 
(0)
7096.50 грн.
 
(0)
126.20 грн.
 
(0)
138.00 грн.
 
(0)
532.20 грн.
 
(0)
656.00 грн.
 
(0)
656.00 грн.
 
(0)
2286.70 грн.
 
(0)
1340.50 грн.
 
(0)
16185.00 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію HST

Компанія «HST» (Китай) спеціалізується на випуску і реалізації стоматологічної продукції, зокрема навчальних моделей для доклінічної підготовки стоматологів різних спеціалізацій.

Огляд продукції компанії «HST»

В асортименті представлений широкий вибір всіляких стоматологічних моделей для різних галузей стоматології. Їх використання забезпечує продуктивність процесу навчання майбутніх лікарів і значно прискорює отримання ними спеціальних знань і умінь.

Моделі, запропоновані виробником, можна розділити на дві групи:

  1. Тренувальні, які застосовуються для вироблення мануальних навичок у стоматологів, підвищуючи ефективність їх підготовки. Використання анатомічних зразків щелепи в практиці навчання студентів відтворює природні умови прийому, що надає можливість виконувати всі дії в правильному положенні, сприяючи формуванню у них ергономічної робочої пози.

У каталозі інтернет-магазину DLX представлені наступні тренувальні моделі:

  • макети щелеп зі знімними зубами. Вони мають універсальний характер, дозволяючи виконувати навчання фактично будь-якого виду стоматологічних втручань.
  • пластикові прозорі ендоблоки призначені для формування та закріплення ендодонтичних навичок. Вони будуть корисними стоматологам-початківцям для відпрацювання таких маніпуляцій, як: проходження, розробка та пломбування кореневого каналу. І цікаві для практикуючих лікарів з метою закріплення навичок і тестування роботи ендомотора або при зміні його програмного забезпечення. Пропонується кілька варіантів комплектації залежно від призначення.
  • тренувальний фантом (модель голови людини) призначений для моделювання реальних клінічних випадків в усіх галузях стоматології і є ідеальним засобом для демонстрації та відпрацювання практичних навичок лікарів. Робота з фантомами сприяє виробленню точних уявлень про масштаб інструментів і можливості маніпулювання ними в порожнині рота, дає можливість відпрацьовувати різні стоматологічні операції. Макет забезпечений комплектом кріплення до лікарської установки, що відтворює положення людини в кріслі і, тим самим, створює реалістичні умови.
  1. Демонстраційні моделі використовуються в якості наочного навчального посібника для студентів, а також для візуалізації пацієнтові певних зубних патологій.

У розділі запропоновані такі варіанти моделей:

  • ортодонтичні моделі з керамічними та металевими брекет-системами. Основна перевага застосування подібних посібників полягає в тому, що вони наочно демонструють пацієнтові ті особливості, які неможливо показати за допомогою дзеркала, а також пояснити суть подальшої корекції. Це, з одного боку, істотно скорочує час, витрачений на консультацію, а, з іншого, спонукає клієнта до прийняття рішення про лікування.
  • демонстраційні моделі для візуалізації терапевтичної та хірургічної патологій, які застосовуються практично у всіх галузях стоматології.

Переваги покупки в магазині DLX

Купуючи у нас стоматологічні моделі, Ви не тільки заощаджуєте час і гроші, але і підвищуєте свій професійний рівень і продуктивність праці.