Олимп

Олимп

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
57.00 грн.
 
(0)
60.00 грн.
 
(0)
57.00 грн.
 
(0)
60.00 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Олімп

«Олімп» - київська дослідно-експериментальна виробнича компанія, заснована у 1992 році. Підприємство випускає шовний матеріал і атравматичні хірургічні голки.

На виробництві впроваджена система управління якістю, яка відповідає ДСТУ ISO 13485. Усі товари компанії також пройшли перевірку. Вони повністю відповідають Технічному регламенту для медичних виробів. Виробництво оснащене новітнім обладнанням, а його приміщення відносяться до класів С і D, відповідаючи міжнародним і національним стандартам з «чистоти».

Продукція компанії Олімп

Компанія «Олімп» тісно співпрацює з великими виробниками Європи та Азії. У результаті такої кооперації асортимент товарів значно розширився. Сьогодні в її прайсі можна знайти:

  •  Шовний матеріал, що розсмоктується (кетгут, поліглекапрон, полідіоксанон, поліглактін, полігліколід).
  •  Матеріал для швів, що не розсмоктується (шовк, сталь, поліамід, поліпропілен, поліестер, політетрафторетилен, полівініліденфторид).
  •  Сітчасті ендопротези для герніопластики (легкі, середні і важкі поліпропіленові сітки).
  •  Хірургічні голки (різного розміру, діаметру і моделей).

Шовний матеріал компанії «Олімп» використовується в усіх галузях хірургії, а також в урології, офтальмології, акушерстві та гінекології.

Будь-який шовний матеріал йде в комплекті з голками різних моделей. Деякі види продукції, необхідні для комплектації, поставляються в компанію безпосередньо з Німеччини, Японії, Франції та Бельгії.

Особливості хірургічних голок

Продукцію виготовляють зі сталі AISI 302. Ця марка стали найкращої якості. Вона відрізняється високою пластичністю і вищою силою вигину.

Всі голки «Олімп» двічі покриваються силіконом, завдяки чому їх проходження через тканини під час хірургічної операції стає більш легким.

Для голок зворотно-різального типу винайдений спеціальний спосіб заточування вістря, що називається Таперкат-Т2. Він змінює кут різальних крайок, завдяки чому потрібно менше зусиль для проколу тканин. До того ж тіло голки, включаючи вістря, має плавний вигин, тобто вона абсолютно без прямих ділянок.

У каталозі представлені різні розміри хірургічних голок. Їх довжина може варіювати в межах 4-80 мм, а діаметр - 0,14-1,6 мм. Крім того, компанія може розробити і виготовити атравматичні голки за індивідуальним замовленням клієнта.

Особлива увага приділяється упаковці. Для неї використовуються сучасні матеріали, що попереджають проникнення вологи і зберігають стерильність продукції протягом 5 років.

Незважаючи на досить великий асортимент, фахівці компанії постійно працюють над його розширенням. Сьогодні продукція «Олімп» користується попитом у багатьох країнах СНД і Східної Європи.