Допоміжне хірургічне обладнання

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
7750.00 грн.
 
(0)
113.04 грн.
 
(0)
389.82 грн.
 
(0)
12604.04 грн.
 
(0)
750.05 грн.
 
(0)
16354.29 грн.
 
(0)
60.22 грн.
 
(0)
12755.12 грн.
 
(0)
1199.04 грн.
 
(0)
2025.15 грн.
 
(0)
2025.15 грн.
 
(0)
2025.15 грн.
 
(0)
750.05 грн.
 
(0)
750.05 грн.
 
(0)
7952.64 грн.
 
(0)
1499.05 грн.
 
(0)
750.05 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Допоміжне хірургічне обладнання і комплектовання

Як і будь-який вид обладнання, зокрема, хірургічне стоматологічне має низку допоміжного, змінного комплектовання, яке користується попитом у ході експлуатації і необхідному сервісному обслуговуванні.

До такого виду обладнання на сайті «DLX» відносяться:

  • Наконечник до хірургічного п’єзоскалера «Ultrasurgery» і «Ultrasurgery LED»;
  • Система трубок для «Ультра хірурга» (система охолодження, подача розчинів);
  • Насадки до хірургічного коагулятора.

Наконечники до хірургічних пєзоскалерів Ultrasurgery

Наконечник до хірургічного п’єзоскалера «Ultrasurgery» і «Ultrasurgery LED» - є комплектованням до хірургічного скалера. Основними проблемами, які виникають при некоректному його використанні і тягнуть за собою тільки лише його заміну, є:

  • Механічний вплив на корпус пристрою (корпус наконечника виконаний з щільного пластику з металевими вставками, при ударі порушується його цілісність, що тягне до незворотних поломок і припинення роботи);
  • Облам посадкового місця для фіксації насадок, що відбувається внаслідок надмірного тиску фіксувального ключа на насадку при її фіксації в наконечнику;
  • Некоректний вибір режиму стерилізації наконечника. Рекомендаціями виробника заявлений режим стерилізації наконечника в автоклаві при 132 ° С, 2 атм, 20 хв. Нехтування рекомендаціями призведе до поломки пристрою.

Трубки для «Ультра хірурга»

Трубка для «Ультра хірурга» - це змінне комплектовання до обладнання, яке слід замінити після певного терміну експлуатації (термін заміни вказано виробником). Причиною заміни трубки може послужити: неякісне очищення системи охолодження після використання розчинів, утворення вапняного нальоту на внутрішній поверхні системи трубок, або механічне порушення цілісності систем. Виробником заявлений термін придатності даного допоміжного обладнання, по закінченню якого необхідно провести технічне обслуговування обладнання.

Насадки до хірургічного коагулятора

Насадки до хірургічного коагулятора - це електроди для коагуляції м'яких тканин за допомогою діатермокоагулятора. В асортименті представлені насадки для моделі приладу BONART - в комплектацію якого входить 7 насадок різної форми: у формі ромба, кулі, петлі (малої, великої, овальної), провід (тонкий, товстий). Даний вид допоміжного обладнання є змінним, запасним, так як при експлуатації насадки виходять з ладу та вимагають заміни.

Сервісний центр стоматологічного обладнання «DLX»

На базі компанії «DLX» існує свій сервісний центр, який проводить ремонт, діагностику всього стоматологічного обладнання, включаючи хірургічне. Ми надаємо термін гарантійного ремонту протягом одного року з моменту продажу, а також надаємо послуги негарантійного ремонту нашими медтехніками.

Купити комплектовання та допоміжне сучасне хірургічне обладнання на сайті «DLX»

Усе, що пропонується в каталозі нашого магазину, завжди є в наявності і ціна актуальна (вказана біля кожного продукту).

Ми поставляємо якісне високотехнологічне хірургічне обладнання в Україну безпосередньо від виробників, завдяки чому його вартість залишається доступною навіть для невеликих приватних клінік.

Купити недорого сучасне обладнання зарубіжних виробників оптом і в роздріб пропонує стоматологічний інтернет-магазин «DLX». З нашою допомогою ви зможете повністю укомплектувати стоматологічний кабінет усім необхідним в найкоротші терміни, заощадивши час і гроші.

Замовлення можна оформити на сайті: швидким замовленням або зареєструвавшись на сайті, що дасть можливість отримувати знижку на покупку нових товарів з асортименту інтернет-магазину, оскільки у нас діє накопичувальна система знижок, або зателефонувавши на будь-який із зазначених номерів телефонів і оформивши замовлення за допомогою менеджера, який охоче проконсультує та відповість на ваші питання.

Оплата і доставка обладнання

Доставку товару ми здійснюємо в усі міста України транспортною компанією «Нова пошта».

Оплатити замовлення Ви можете як на картку ПриватБанку, так і післяплатою у відділенні «Нової пошти» при отриманні посилки.

Якщо ваша клініка знаходиться в місті Харкові, ми зможемо доставити замовлення в цей же день кур'єром.