Distrident Plus

Distrident Plus

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
173.30 грн.
 
(0)
251.30 грн.
 
(0)
334.40 грн.
 
(0)
437.40 грн.
 
(0)
173.30 грн.
 
(0)
2101.90 грн.
 
(0)
334.40 грн.
 
(0)
337.10 грн.
 
(0)
406.80 грн.
 
(0)
603.20 грн.
 
(0)
330.30 грн.
 
(0)
543.30 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Distrident:

Distrident - виробник високоякісних матеріалів, що застосовуються в стоматологічній сфері. Вона існує на ринку вже кілька десятиліть і встигла добре себе зарекомендувати. Країна виробник - Румунія. Фірма відома лояльною ціновою політикою, що робить її продукцію більш привабливою в очах споживачів. Це гідна альтернатива європейським і американським матеріалам, яку встигли оцінити багато які стоматологічні клініки.

Компанія Distrident поставляє стоматологічні товари не тільки на внутрішній ринок, а й на зовнішній (в 60 країн світу). Це свідчить про високу якість і конкурентоспроможність продукції фірми.

Асортимент продукції «Distrident»

Фірма Дістрідент спеціалізується на виробництві різних матеріалів, які знайшли широке застосування в роботі зубних техніків у зуботехнічних лабораторіях:

 1. Гель для тимчасової фіксації вінірів «Temporary fixation gel».

Він має низку позитивних властивостей: не впливає на колір (прозорий), добре розчиняється у воді, щільно фіксує різні матеріали.

 1. Воски (базисні, бюгельні, моделювальні).

Вони характеризуються високою стабільністю, відсутністю деформації і розшаровування під час роботи. Легко видаляються.

 1. Зуботехнічні рідини:
 • Ізолюючі
 • Моделювальні
 • Оклюзійні
 • Затверджувачі гіпсу
 • Для обробки ортопедичних виробів
 • Обезжирювачі
 • Для видалення залишків гіпсу
 1. Воскові проміжки для металокераміки.
 2. Матеріали для ретенції.
 3. Оклюзійні рідина і пасти.

Ці засоби використовують для перевірки контактів і точності підгонки коронок і протезів.

Вище наведений зовсім не повний перелік найменувань. Каталог румунської компанії Дістрідент постійно поповнюється новими матеріалами і аксесуарами, тому кожен лікар-стоматолог має можливість знайти все, що буде йому потрібно для ефективної і комфортної роботи. Всього в асортименті налічується більше 200 найменувань. Методика виробництва матеріалів встановлена світовими стандартами якості.

Оплата і доставка продукції «Distrident»

Продукція фірми Дістрідент знайшла широке застосування у практиці зубних техніків. Вона відома фахівцям України з початку 2000-х років. На нашому сайті Ви можете придбати продукцію бренду «Distrident». Оплатити її можна одним з таких способів: післяплатою (актуально в разі відправлення товару транспортною компанією), через Приват24, через термінал ПриватБанку, готівкою кур'єру (при кур'єрській доставці по місту Харків). Передбачена можливість повернення або обміну товару протягом 14 календарних днів (за умови збереження товарного вигляду).