Voco

Voco

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
1976.00 грн.
 
(0)
3942.80 грн.
 
(0)
757.80 грн.
 
(0)
5773.30 грн.
 
(0)
1433.70 грн.
 
(0)
855.10 грн.
 
(0)
1785.80 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Voco

Сімейна компанія «Voco» існує на ринку з 1981 року, спеціалізуючись на постачанні різних стоматологічних матеріалів. Країна виробник - Німеччина. Спочатку фірма була невеликою, але з часом стала розширюватися, реалізуючи все більшу кількість товарів. Основний натиск фірма «Voco» робить на науково-дослідний відділ, що дозволяє їй щороку випускати кілька інноваційних продуктів.

За довгі роки існування фірма була визнана одним з провідних виробників матеріалів для стоматології. Це обумовлено високою німецькою якістю її продукції. Компанія Воко має власні лабораторії і виробничі цехи, оснащені модернізованим обладнанням. Загальна площа підприємства становить 38 000 м2, а кількість співробітників - понад 400 фахівців. Виробництво розташоване в місті Куксхафен. В даний час продукція даного бренду відома в 90 країнах по всьому світу. Поступово збільшується частка на ринках не тільки європейських країн, але і Південної Америки, США і Австралії.

Асортимент «Voco»

В асортименті компанії більш ніж 150 найменувань продукції, вони знайшли застосування в різних галузях стоматології (терапевтичній, естетичній, ортопедичній). Уся продукція сертифікована відповідно до міжнародних стандартів якості. У переліку товарів є засоби для фіксації ортопедичних конструкцій, прямої і непрямої реставрації, профілактичні препарати, вибілювальні системи, бондингові матеріали, засоби для чищення та одноразові продукти.

  • Одним з основних напрямків діяльності підприємства «Voco» - виробництво зуботехнічних матеріалів. Найбільшу популярність отримав композит холодної полімеризації - Структур 3. Його використовують при виготовленні тимчасових коронок, вінірів, мостів і багатьох інших конструкцій. Він може застосовуватися під час перебазування раніше виготовлених тимчасових коронок з металу або композиту. Матеріал має низку переваг у порівнянні з аналогічними:
  1. Висока естетика. Його виробляють у 8 різних відтінках, він відрізняється натуральним блиском.
  2. Простота обробки. Структур 3 характеризується коротким часом полімеризації і легкістю видалення з поверхні зуба.
  3. Міцність і надійність. Композитний матеріал характеризується високою міцністю на вигин і злам.

Оплата і доставка товарів «Voco»

Продукція німецької компанії «Voco» поширена в багатьох стоматологічних клініках України. Це пов'язано з високою якістю її матеріалів. На нашому сайті ви можете придбати їх за вигідною ціною з доставкою в будь-яке місто України. По Харкову товар доставить кур'єр: якщо замовлення було зроблено до 12:00 - в цей же день. В інші міста країни (зокрема, Київ, Дніпро, Миколаїв, Івано-Франківськ, Житомир та Павлоград) товар доставить перевірена часом служба «Нова Пошта» у максимально короткий термін.