ТОР

ТОР

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
45.80 грн.
 
(0)
83.20 грн.
 
(0)
49.90 грн.
 
(0)
49.90 грн.
 
(0)
83.20 грн.
 
(0)
84.20 грн.
 
(0)
15.60 грн.
 
(0)
83.20 грн.
 
(0)
82.20 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію ТОР

Російське підприємство «ТОР» існує на ринку з 1999 року, спеціалізуючись на різних матеріалах і обладнанні для стоматологічної галузі. У сучасній стоматології великим попитом користуються інструменти закордонного виробництва (зокрема, США, Німеччини і Японії), але багато хто з провідних лікарів-стоматологів встигли по заслузі оцінити продукцію бренду «ТОР». У компанії працюють тільки висококваліфіковані фахівці, які знають потреби стоматологічного ринку і роблять усе для поліпшення своєї продукції.

Усі інструменти виробляються на модернізованому обладнанні з підвищеною точністю. До них застосовуються суворі норми, на кожній стадії виробничого процесу стежать за їх станом і технічними характеристиками. При виготовленні інструментів використовують тільки високоякісну сировину. Усі товари повністю відповідають міжнародним стандартам якості (сертифіковані за системою ISO 13485).

 Асортимент виробника «ТОР»

Товари бренду «ТОР» широко застовуються у терапевтичній стоматології. У каталозі компанії можна знайти широкий вибір терапевтичного інструментарію:

  • матриці металеві контурні «Поні»;
  • прилади для установки матриць «Поні»;
  • клампи для кофердаму (забезпечують його надійну фіксацію);
  • фіксатори для перфорованих матриць;
  • кільця і матрицеутримувачі (підходять для фіксації різних типів матриць);
  • смужки і пластини сепараційні;
  • клини дерев'яні (з їх допомогою матриця надійно утримується в потрібному положенні);
  • матриці металеві;
  • щипці для установки кільця.

Це зовсім не увесь перелік товарів компанії. Крім терапевтичного інструментарію компанія виробляє дискотримачі та шліфувальні диски різного діаметру. Інструментарій бренду «ТОР» забезпечує лікарям-стоматологам зручність і комфорт при виконанні різних процедур, починаючи від простого лікування карієсу і закінчуючи серйозною реставрацією зуба. Асортимент фірми постійно поповнюється новим допоміжним і терапевтичним обладнанням, що робить роботу лікаря-стоматолога більш комфортною.

Оплата і доставка товарів «ТОР»

Якість продукції бренду «ТОР» стоїть на одному рівні з дорожчими американськими аналогами, але при цьому вартість значно нижче. Це робить інструменти фірми особливо популярними в Україні та інших європейських країнах. На нашому сайті є можливість замовити інструменти компанії «ТОР» з доставкою в будь-яке місто України (наприклад, Одесу, Миколаїв, Хмельницький, Нікополь, Суми і Мукачево). Для зручності покупця передбачено кілька способів оплати обраної продукції: через Приват24, готівкою кур'єру, післяплатою або через термінал ПриватБанку. Покупець має право повернути отриманий товар протягом 14 календарних днів, основна умова - збереження як товарного вигляду, так і споживчих властивостей.