ТОР

ТОР

Фільтр 
Категорії
Галузь застосування
Полірувальні системи
Вид диска
Призначення матриць
Абразивність
Матеріал
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
83.20 грн.
 
(0)
83.20 грн.
 
(0)
82.20 грн.
 
(0)
49.90 грн.
 
(0)
83.20 грн.
 
(0)
45.80 грн.
 
(0)
49.90 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію ТОР

Російське підприємство «ТОР» існує на ринку з 1999 року, спеціалізуючись на різних матеріалах і обладнанні для стоматологічної галузі. У сучасній стоматології великим попитом користуються інструменти закордонного виробництва (зокрема, США, Німеччини і Японії), але багато хто з провідних лікарів-стоматологів встигли по заслузі оцінити продукцію бренду «ТОР». У компанії працюють тільки висококваліфіковані фахівці, які знають потреби стоматологічного ринку і роблять усе для поліпшення своєї продукції.

Усі інструменти виробляються на модернізованому обладнанні з підвищеною точністю. До них застосовуються суворі норми, на кожній стадії виробничого процесу стежать за їх станом і технічними характеристиками. При виготовленні інструментів використовують тільки високоякісну сировину. Усі товари повністю відповідають міжнародним стандартам якості (сертифіковані за системою ISO 13485).

 Асортимент виробника «ТОР»

Товари бренду «ТОР» широко застовуються у терапевтичній стоматології. У каталозі компанії можна знайти широкий вибір терапевтичного інструментарію:

  • матриці металеві контурні «Поні»;
  • прилади для установки матриць «Поні»;
  • клампи для кофердаму (забезпечують його надійну фіксацію);
  • фіксатори для перфорованих матриць;
  • кільця і матрицеутримувачі (підходять для фіксації різних типів матриць);
  • смужки і пластини сепараційні;
  • клини дерев'яні (з їх допомогою матриця надійно утримується в потрібному положенні);
  • матриці металеві;
  • щипці для установки кільця.

Це зовсім не увесь перелік товарів компанії. Крім терапевтичного інструментарію компанія виробляє дискотримачі та шліфувальні диски різного діаметру. Інструментарій бренду «ТОР» забезпечує лікарям-стоматологам зручність і комфорт при виконанні різних процедур, починаючи від простого лікування карієсу і закінчуючи серйозною реставрацією зуба. Асортимент фірми постійно поповнюється новим допоміжним і терапевтичним обладнанням, що робить роботу лікаря-стоматолога більш комфортною.

Оплата і доставка товарів «ТОР»

Якість продукції бренду «ТОР» стоїть на одному рівні з дорожчими американськими аналогами, але при цьому вартість значно нижче. Це робить інструменти фірми особливо популярними в Україні та інших європейських країнах. На нашому сайті є можливість замовити інструменти компанії «ТОР» з доставкою в будь-яке місто України (наприклад, Одесу, Миколаїв, Хмельницький, Нікополь, Суми і Мукачево). Для зручності покупця передбачено кілька способів оплати обраної продукції: через Приват24, готівкою кур'єру, післяплатою або через термінал ПриватБанку. Покупець має право повернути отриманий товар протягом 14 календарних днів, основна умова - збереження як товарного вигляду, так і споживчих властивостей.