Toboom

Toboom

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
1690.70 грн.
 
(0)
20.00 грн.
 
(0)
32.80 грн.
 
(0)
32.80 грн.
 
(0)
32.80 грн.
 
(0)
32.80 грн.
 
(0)
32.80 грн.
 
(0)
32.80 грн.
 
(0)
32.80 грн.
 
(0)
32.80 грн.
 
(0)
32.80 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Toboom

Підприємство «Toboom» існує на ринку всього 16 років, але за цей час воно встигло позитивно себе зарекомендувати в очах споживачів. Країна виробник - Китай. На сьогодні «Тобум» є однією з провідних компаній, що виробляють роторні стоматологічні інструменти. Фірма має власні дослідницькі лабораторії і виробничі цехи. Також у компанії працюють досвідчені інженери і вчені, що в сукупності дозволяє виробляти матеріали високої якості. Виробництво знаходиться в Шанхаї і Тайвані.

 Фірма «Toboom» поставляє свою продукцію як на внутрішній, так і на зовнішній ринок. Вона має сертифікати якості європейських та азіатських стандартів. Роторні стоматологічні інструменти «Toboom» відомі в багатьох країнах: Німеччині, Іспанії, Франції, Японії та інших.

Асортимент «Toboom»

Китайська компанія «Toboom» спеціалізується на виробництві борів і зуботехнічного інструментарію.

Найбільш поширеною позицією є полірувальні головки «Арканзас» для обробки композитів. З їх допомогою знімають шорсткості композитних пломб, і готують поверхню під полірування. Головки «Арканзас» повністю відповідають стандартам якості. В асортименті компанії можна знайти інструменти для турбінних та кутових наконечників. За формою бувають: конус, куля, циліндр, колесо, груша. Швидкість обертання 8000 - 12000 об / хв.

Фірма випускає бори алмазні для турбінного наконечника. В асортименті є поліри для полірування кераміки і поліри для полірування цирконію. Їх випускають у наборах по 12 штук. Продукція призначена для згладжування і попереднього полірування виробів. Вона забезпечує тривалий дзеркальний блиск завдяки дрібнозернистому поліру з алмазним наповненням.

Крім цього фірма «Тобум» виробляє поліри технічні силіконові на тримачі, призначені для полірування кераміки і пластмаси. Вони дуже м'які, випускаються в різних розмірах і кольорах (зелені, сірі, коричневі і жовті).

Оплата і доставка товарів «Toboom»

Продукція китайського бренду в останнє десятиліття користується особливим попитом у лікарів-стоматологів України. На нашому сайті її можна придбати за привабливою ціною з доставкою. Територією Харкова товар доставить кур'єр (при замовленні від 2000 грн. - безкоштовно, в іншому випадку вартість складе 70 грн.). Передбачена можливість доставки в інші міста України, зокрема Київ, Запоріжжя, Полтаву, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ та Павлоград. Її здійснює фірма «Нова Пошта».

Умови доставки наступні:

  • при замовленні менш ніж 2 тисяч грн. покупець оплачує повністю відправку і післяплату;
  • при замовленні від 2 до 10 тисяч грн. покупець оплачує тільки післяплату (доставка за кошт продавця);
  • при замовленні понад 10 тисяч грн. продавець повністю оплачує відправлення і післяплату.