Tecnofar

Tecnofar

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
199.20 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Tecnofar

Історія заснування компанії «Tecnofar Spa»

1974 рік - це рік заснування сімейного бізнесу «Tecnofar Spa». Країна-виробник - Італія. Виробничі потужності заводу розміщуються на 20 000 квадратних метрах, кількість співробітників на виробництві становить понад 100 осіб.

«Технофар Спа» імпортує свій товар у більш ніж 50 країн світу і користується великою популярністю. Завод динамічно розвивається і орієнтується на потреби споживачів, проявляючи тим самим гнучкість, і здобуває авторитет серед фахівців у сфері стоматології та загальної медицини. Завдяки вмінню оптимізувати ресурси і підвищувати ефективність виробництва завод «Tecnofar» вже понад 40 років є лідером у сфері продажів інструментів для проведення медичних маніпуляцій.

Асортимент продукції «Tecnofar Spa»

Основним видом діяльності компанії Технофар є виробництво голок для проведення медичних маніпуляцій.

Голки на заводі виробляються для різних видів маніпуляцій, таких як: підшкірні ін'єкції, внутрішньошкірні, внутрішньом'язові, внутрішньовенні вливання в сфері загальної медицини, а також голки для проведення місцевої анестезії у стоматологічній практиці. Якраз карпульні голки «Майстер» і є найбільш популярними серед одноразових витратних інструментів для проведення внутрішньоротової анестезії.

Особливістю даного виду голок є матеріал, з якого вони виробляються - високоміцна нержавіюча сталь, а також форма і тип перерізу кінчика голки, що забезпечує безболісне проникнення в м'які тканини порожнини рота. «Технофар» виробляє різні розміри голок для різних видів анестезії: інфільтраційної, інтралігоментарної, провідникової і мандибулярної. Різниця голок в їх довжині і діаметрі.

У каталозі продукції магазину DLX Ви можете придбати карпульні голки «Майстер» таких розмірів: 0,3 * 12; 0,3 * 16; 0,3 * 25; 0,4 * 36. Роз'єм голок можна вибрати стандарт Європейський або Американський.

Замовити і купити голки «Майстер» компанії Tecnofar

На сайті DLX дуже проста і доступна система пошуку товару, що дозволить з легкістю знайти голки для анестезії в розділі Витратні матеріали, одноразові витратні матеріали, карпульні голки, після чого, скориставшись додатковими фільтрами, вибрати потрібного виробника, роз'єм голки і розмір. Таким чином, Ви можете оформити швидке замовлення на сайті або увійти під своїм логіном і паролем у свій персональний кабінет, а також зателефонувавши нам по телефону, вказаному на головній сторінці сайту.

Оплата і доставка продукції Технофар

Оплата замовлення здійснюється зручним для Вас способом: на картку ПриватБанку або післяплатою при отриманні.

Доставку здійснює транспортна компанія «Нова пошта» в будь-яке місто України - Ужгород, Київ, Одесу, Житомир, Суми.